Учора, в рамках Всеукраїнського проєкту в Кропивнянській гімназії відкрився «Клас Безпеки».
Перший урок для школярів провели співробітники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС в області та представники Товариства Червоного Хреста України.
На початку заходу рятувальники навчили учнів різновидам вибухівки, нагадали, яку небезпеку в собі несе нехтування правилами поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, а також куди необхідно повідомляти про небезпечні знахідки.
У Шабалинові відкрили меморіальні дошки трьом полеглим Героям-односельцям
Крім цього, присутні дізнались про основні правила пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку та, як користуватись вогнегасником.
У свою чергу представниця Товариства Червоного Хреста України навчили учнів основним методам домедичної допомоги постраждалим під час надзвичайних подій різного характеру.
Наостанок усім присутнім рятувальники надали інформаційні пам’ятки та методичні матеріали від Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.
Джерело: У ДСНС в Чернігівській області
Tags
Оставить комментарий