На Чернігівщині відновили 6 амбулаторій та 4 ФАПи, які були пошкоджені росіянами

В умовах повномасштабної війни вдалося відновити 10 пошкоджених ворогом медзакладів, які належать до Чернігівського районного центру первинної медичної допомоги (ЦПМСД).

 

Загалом у підпорядкуванні цих закладів – 49 підрозділів: 14 сімейних амбулаторій та 35 фельдшерсько-акушерських і фельдшерських пунктів.

 

Більшість із них розташовані в населених пунктах, які перебували під окупацією армії агресора та зазнавали ракетно-бомбових ударів. Так, 6 амбулаторій та 4 фельдшерських пункти Чернігівщини отримали значні пошкодження або були повністю зруйновані.

 

На кінець червня 2023 року у пошкоджених медзакладах, які потребували заміни вікон та поточного ремонту, проведені необхідні роботи. Загалом вдалося відновити 10 медзакладів, ще кілька – у процесі. Амбулаторії та фельдшерські пункти продовжують функціонувати та надавати медичну допомогу мешканцям області.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СРІБНЯНСЬКА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА СУЧАСНИЙ АПАРАТ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ ЗА 700 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

 

Від початку повномасштабної війни на Чернігівщині відновлені 36 медзакладів та 17 – відновлені частково. Загалом в Україні протягом 15 місяців повномасштабної війни було пошкоджено 1560 таких об’єктів, з яких 335 вдалося відновити повністю та ще 355 – частково.

 

 

За повідомленням Міністерства охорони здоровʼя України

 

 

 

 

                                                   

 

Источник

Новости Чернигова