На Чернігівщині викрили «електровудочників», які наловили 49 кг риби на 53 тисячі гривень. ФОТО

У Корюківському районі поліція та рибінспекція викрили двох чоловіків, які електроловом наловили риби на 53 тисячі гривень.

 

Про це повідомляє Поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.

 

10 серпня вночі співробітники сектору водної поліції Чернігівського районного управління поліції разом із рибоохоронним патрулем виявили двох громадян, які поблизу села Гірськ Сновської громади ловили рибу забороненим знаряддям — електроловом.

 

Двоє місцевих мешканців вночі пересувалися на дерев’яному човні з мотором. За допомогою електровудки їм вдалося наловити майже 49 кілограмів риби, серед яких були червонокнижні — в’язь. Збитки, завдані рибному господарству України, складають понад 53 000 гривень.

 

 

Правоохоронці вилучили у чоловіків човен, позашляховик, електровудку та незаконно виловлену рибу.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БРАКОНЬЄРИ З КУЛИКІВКИ НАЛОВИЛИ 32 КГ РИБИ НА ПОНАД 9 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. ФОТО

 

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 249 Кримінального кодексу України — незаконне зайняття рибним добувним промислом. Такі дії тягнуть за собою накладання на порушників штрафів від 51 до 85 тисяч гривень, обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

 

 

Правоохоронці нагадують, що в залежності від потужності електровудка діє в радіусі 5-20 метрів, знищуючи рибу, планктон, ікру та найдрібніші мікроорганізми.

 

Фото — Поліція Чернігівської області

 

Источник