На кордоні РФ з Чернігівщиною та Сумщиною встановили понад 500 тисяч протитанкових мін, – Наєв

На північних рубежах з червня 2022 року дотепер встановлено понад 500 тисяч протитанкових мін. Наразі тривають заходи щодо зведення фортифікаційних споруд. Про це в інтерв’ю інтернет-виданню Укрінформ розповів командувач ОСУВ «Північ» генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«На основних напрямках імовірного наступу противника з червня 2022 року дотепер встановлено понад 500 тисяч протитанкових мін. Зокрема, протитанкові мінні поля, протитанкові групи мін, комплекти протипіхотних вибухових пристроїв, фугасів, мінованих завалів тощо. Щільність мінно-вибухових загороджень у нашій смузі відповідальності збільшено в 16 разів».

Він додав, що також встановлені невибухові загородження та об’єкти транспортної інфраструктури. А саме мости, дороги тощо. Крім того, тривають роботи над фортифікаційним обладнанням позицій силами місцевих органів влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВЖЕ РОЗМІНУВАЛИ ДО 40 ТИСЯЧ ГЕКТАРІВ ТЕРИТОРІЙ, З ЯКИХ 37 ТИСЯЧ ГА – СІЛЬГОСПУГІДДЯ

«За тісної взаємодії з головами військових адміністрацій будуємо військові інженерно-технічні i фортифікаційні споруди. Встановлюємо додаткові камери спостереження. Робота в цьому напрямі триває цілодобово. Організовано постійну взаємодію з військовими адміністраціями стосовно забезпечення захисту об'єктів критичної інфраструктури в результаті встановлення додаткового фортифікаційного обладнання, а також збільшення кількості мобільних вогневих груп протиповітряної оборони», – сказав Сергій Наєв.

Командувач також зауважив, що наразі в прикордонні Росія розгорнула угруповання військ загальною чисельністю близько 19 тисяч осіб, аби вести відкриту збройну агресію проти України з територій Брянської, Курської та Бєлгородської областей.

«На озброєнні підрозділів перебувають танки, бойові броньовані машини, артилерійські та реактивні системи, засоби ППО та оперативно-тактичні ракетні комплекси. Наразі ознак формування ударних угруповань військ противника не помічено. Ситуацію постійно моніторимо та відстежуємо», – повідомив Наєв.

Фото – з мережі.

Источник

Новости Чернигова