На мосту через Десну біля Чернігова влаштовують прогонову будову

Агентство відновлення працює над будівництвом нового мосту через річку Десна на підʼїзді до Чернігова. Він важливий для прямого звʼязку між Черніговом та Києвом.

Будівельники завершили насування нижньої гілки металевої прогонової будови нового мосту, довжина якої майже 300 метрів. У наступні кілька днів її опустять на опори. Далі розпочнуть насування верхової гілки металевої прогонової будови мосту. Про це повідомляють у службі відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області.

Новий міст будуємо поруч з тим, які зруйнували російські війська. Вночі 23 березня 2022 року під час блокади Чернігова російський літак скинув на нього кілька авіабомб. В результаті удару впали прольоти штучної споруди і обласний центр залишився без єдиного на той час автомобільного сполучення зі столицею.

Відновити прямий транспортний звʼязок Чернігова з Києвом після деокупації області змогли влітку, встановивши понтон та облаштувавши під’їзні дороги до нього. До цього часу обʼїзна дорога між обласними центрами займала чотири години замість півтори, як було до війни. Паралельно розпочали зведення нового мосту та відновлення старого для організації тимчасового проїзду.

Новий міст буде довший на 56 метрів – 628 м. Матиме чотири смуги руху, а не дві. Стане найбільшим мостом через річку Десна і зможе забезпечити проїзд для транспорту, кількість якого постійно зростає.

Крім цього, штучна споруда матиме велодоріжки та пішохідні зони, зʼїзди до приватного сектору та берегу річки Десна.

Завершити роботи з будівництва нового мосту через Десну плануємо до кінця 2024 року.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Tags

Источник

Новости Чернигова