На Ніжинському консервному заводі у самому розпалі сезон квашеної капусти

  45   0

Сезон квашеної капусти нині у самому розпалі. Про всі родзинки приготування цієї корисної вітамінної смакоти «Події» довідувалися на Ніжинському консервному заводі, який входить у ТОП-5 виробників консервованих овочів в Україні.

Завод виробляє понад 50 видів солінь у вакуумній упаковці під торговою маркою «Грінвіль». Це соління з огірків і томатів, квашена та морська капуста, салати по-корейськи з моркви, капусти, буряка, та варені овочі. Беззаперечним лідером продажів є квашена капуста —  класична з морквою,  з солоним огірком, з журавлиною та новинка — квашена капуста з хріном. На заводі її виробляють за традиційною технологією, при якій не втрачаються цінні вітаміни.

Вже пошинкована капуста подається на транспортер, де до неї вручну додають такі важливі компоненти, як моркву та сіль згідно рецептури. За процес соління на заводі вже з пів століття відповідає пані Галина.
Далі капуста подається у контейнер для ущільнення і пригнічення.

Сировина відіграє дуже важливу роль. Потрібно не просто виростити овочі необхідних сортів та розмірів. Головне – це мати можливість забезпечити їх правильне зберігання, адже це не дешеве задоволення і не кожне виробництво має такі складські приміщення з правильним дотриманням температурного режиму, вентиляції тощо.

Важливими умовами отримання якісного смачного продукту є дотримання часу та температури ферментації, а також температурний режим зберігання вже готового продукту. Важливу увагу приділяють і фасуванню готового продукту.

Однією з новинок на ніжинському на заводі є варений буряк.
 
На Ніжинському консервному заводі суворо дотримуються технології та стандартів якості. А ще вся продукція перевірена роками та прихильністю багатьох українців.

Джерело