На Новгород – Сіверщині браконьєри наловили понад 20 кілограмів риби. ФОТО

Протягом 24 – 25 липня на водоймах Новгород – Сіверського району викрили три грубих порушення Правил рибальства.

Про це повідомляє Гаряча лінія Чернігівського рибоохоронного патруля.

24 липня на річці Десна, поблизу села Мамекине Новгород – Сіверської громади викрито мешканця села Леньків, який виловлював рибу за допомогою дерев’яного човна та заборонених знарядь лову – 5 од. сіток зяберних одностінних, загальною довжиною 293 метри.

В протизаконний спосіб він добув 19 кг риби: судак – 8 екз., щука – 4 екз., по 3 екз. сазана, плітки, плоскирки, окуня і синця та по 2 екз. сома, карася сріблястого, ляща і лина. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 8 483 грн.

 

25 липня на озері поряд з селом Леньків виявили двох місцевих мешканців із забороненими знаряддями лову та незаконно добутою рибою.

У першому випадку чоловік за допомогою 2 од. сіток зяберних (одностінних), загальною довжиною 50 метрів, виловив 4 екз. лина та 1 екз. щуки, загальною вагою понад 1 кг. Завдано збитків у розмірі 816 грн.

Інший порушник за допомогою сітки «ятір» встиг виловити 1 екз. лина, вагою 200 грамів. Збитки склали 119 грн.

По всіх зафіксованих фактах на порушників склали адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до Новгород – Сіверського районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності.

Источник