На Олександрівці у Чернігові облаштують перехрестя з колом

Комунальники мають визначитися з тим, якою саме буде транспортна розв’язка на перехресті вулиць Кільцевої та 1-го травня у мікрорайоні Олександрівка.

Міська влада Чернігова не полишила плани влаштувати повноцінний об’їзд для транзитних вантажівок, аби вони не їздили біля Епіцентру або вулицею Шевченка через усе місто.

Для цього ще навесні чиновники почали вивчати можливість організувати рух транзитного транспорту від «гомельської траси» (від ЗАЗу) вулицею Кільцевою з поворотом ліворуч у районі Олександрівки – на вулицю Олександрівську.

Після цього транспорт би вулицею Малиновського їхав повз «Сіверянку» та виїздив би на вулицю Шевченка перед розвилкою (вулиця Кленова – дорога на Новоселівку) на Бобровиці.

На нараді у мерії, що відбулася у вівторок, 10 листопада, міський голова Владислав Атрошенко нагадав про цю ініціативу, назвавши її реалізацію одним з головних проєктів на наступний рік.

– Пріоритет – вулиця 1-го травня і Кільцева. Розвернути машини на Малиновського і вивести на Шевченка біля Кленової, – зазначив мер Чернігова.

Наразі фахівці мають прорахувати модель руху транспорту аби визначитися з розмірами кругового перехрестя та часом, який потрібен буде на його проїзд.

– Потрібно зрозуміти наскільки це буде заважати і створювати затори. Питання в радіусі. Буде коло 30 метрів – фури поїдуть швидко і не затримуватимуть рух. Але 30 метрів ми там не втулимо – діаметр обмежений реальної місцевістю, там приватні будинки… Якщо зробити маленьке коло, то машини поїдуть зі швидкістю 5 км на годину – і це буде колапс, – висловив свою думку міський голова.

Нагадаємо, раніше у міській раді обговорили ініціативу встановлення вагових комплексів на в’їздах до міста, аби не пускати на вулиці Чернігова перевантажені транзитні фури.

Источник

Новости Чернигова