На перехресті Шевченка-Малиновського з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху

У Чернігові на час проведення ремонтних робіт з 14 травня по 15 червня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вулиці Шевченка та вулиці Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вулиці Малиновського (від вулиці Шевченка до вулиці Сосницької).

 

Таке рішення ухвалили сьогодні, 13 травня, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

 

Як повідомив начальник управління ЖКГ Чернігівської міської ради Ярослав Куц, розпочинаються роботи з організації кругового руху на ділянці перехрестя вулиць Малиновського та Шевченка і у зв’язку з цим необхідно перекрити частину руху по вулиці Шевченка.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ РЕМОНТУЮТЬ ВУЛИЦЮ ПУХОВА. ФОТО

 

«Там по проєкту місцевий проїзд, ми на нього перенаправляємо рух транспорту, який їде на виїзд з міста, перекриваємо ту смугу, що на в’їзд в місто, яка ближче до вулиці Малиновського і запускаємо транспорт в місто, як по зустрічній смузі. Таким чином, ми не перекриваючи рух по вулиці Шевченка, робимо коло», — доповнив Ярослав Куц.

 

Іншим рішенням виконавчий комітет дозволил продовження перекриття руху автотранспорту по вулиці Князя Чорного (від вулиці Хлібопекарської до вулиці Толстого) до 15 червня.

 

Така необхідність виникла у зв’язку з несприятливими погодними умовами для виконання ремонтних робіт.

 

Джерело — пресслужба Чернігівської міської ради.

 

Фото – ілюстративне.

 

Источник