На П’яти кутах та Родимцева: у Чернігові незабаром з’являться два нових сквери. ФОТО

Незабаром у Чернігові мають з'явитися два нових міні-сквери. Один — на вулиці Родимцева біля Молодіжного театру, інший — на розі вулиць Любомира Боднарука та проспекту Перемоги (в районі П'яти кутів, — ред.). Роботи з облаштування обох скверів вже розпочалися.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Так, кілька тижнів тому на вулиці Мстиславській та вулиці Родимцева уклали нове дорожнє покриття та встановили нові гранітні бордюри. Також тут буде проводитись реконструкція тротуарів. Старе асфальтне покриття, яке вже давно пішло хвилями та вкрилося ямами і тріщинами, замінять на нову тротуарну плитку. Згідно проєкту, у новому сквері облаштують клумби, комфортні лавочки, нове освітлення, висадять дерева. Також тут з'явиться цікавий дизайнерський об'єкт — невеликий місток. Крім того тут будуть облаштовані місця для паркування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РЕКОНСТРУКЦІЯ СКВЕРІВ – ЗА ПОНАД 2 МІЛЬЯРДИ, САДЖАНЦІ – ПО 10-30 ТИСЯЧ: У ЧЕРНІГОВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОГРАМУ ОЗЕЛЕНЕННЯ

Щодо скверу на П'яти кутах, то проєкт передбачає створення п'ятикутної зони відпочинку, яка доповнюється вертикальним озелененням та плющем у стилі параметризм. Також у сквері планують висадити спіралевидно сформовані хвойні дерева.

Унікальності скверу мають надати фігурно підстрижені кущі легендарних героїв: Миколи Селяниновича, Василіни Мікулішни, Ставра Годіновича, Князя Володимира та Забави Путятішної. Нове освітлення, лави та урни — все це також буде у новому міні сквері.

Фото — пресслужба Чернігівської міської ради.

Источник