На посаду ректора НУ «Чернігівський колегіум» ім. Шевченка претендують семеро. ФОТО

29 вересня в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка обиратимуть ректора. У списку претендентів, який розмістили на сайті вишу, віднедавна 7 чоловік.

 

Колишній ректор Микола Носко залишиться викладачем у рідному університеті. Він претендувати на керівну посаду не може: відбув два, обумовлені законом, терміни.

 

З 8 липня обов’язки ректора виконує декан факультету дошкільного, початкового навчання та мистецтв, доктор педагогічних наук, професор Світлана Стрілець. Водночас вона є одним з тих, хто піде на вибори.

 

Світлана Стрілець

 

Крім неї, упродовж трьох місяців, поки триває конкурс на заміщення посади, до списку претендентів увійшло ще 6 чоловіків.

 

Зокрема це доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права та кримінології Університету Державної фіскальної служби України Іван Богатирьов.

 

Іван Богатирьов

 

Конкуренцію йому складатиме випускник «Чернігівського колегіуму», кандидат історичних наук, доцент, заступник начальника управління, завідувач сектору професійно-технічної освіти управління освіти Чернігівської міської ради Володимир Гаврилов.

 

Володимир Гаврилов

 

Є у списку ще один історик. Це кандидат історичних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи, питань молодіжної політики та іміджевої діяльності «Чернігівського колегіуму» Анатолій Тимошенко.

 

Анатолій Тимошенко

 

Документи подав і доктор педагогічних наук, професор, декан технологічного факультету вишу Олексій Торубара.

 

Олексій Торубара

 

Другим юристом у списку став колишній секретар міської ради Чернігова Олег Шеремет. Наразі він – доктор юридичних наук, професор кафедри права, філософії та політології «Чернігівського колегіуму».

 

Олег Шеремет

 

Останнім до когорти здобувачів днями приєднався екс-голова обласної ради та її нинішній депутат, доктор педагогічних наук, доцент Ігор Вдовенко. В інтерв’ю газеті «Деснянська правда» він зізнався, що походить з династії викладачів і для нього рішення балотуватися є «логічним», хоч і не простим.

 

 

Університет закінчив не лише сам Вдовенко, але й батьки, дружина та донька. Син навчатиметься в магістратурі. Вдовенко працює у спеціалізованій вченій раді університету. Раніше викладав у ньому.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВИБОРИ РЕКТОРА ЧНПУ ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗРИВУ

 

Нагадаємо, вибори ректора мають відбутися шляхом таємного голосування.

 

Головне фото – зі сторінки вишу у Facebook.

 

Источник