На Прилуччині провели форум по розвитку тваринництва

12 червня 2024 р.   27   0

Навчалися, обмінювалися досвідом, знайомилися з роботою провідних господарств, що спеціалізуються на скотарстві. На Прилуччині провели форум по розвитку тваринництва молочного бізнесу на Чернігівщині.

Розпочали з теорії. Говорили про стан і перспективи молочної галузі України. Як доїти більше, якісніше та й при цьому ще й заробляти, розповідав бренд-менеджер компанії «П’ютінгер-Україна» Володимир Мірненко.

Особлива увага заготівлі кормів. Серед нагального – дефіцит кадрів та реалізація міжнародних державних проектів з підтримки тваринництва молочної галузі.

Від теорії перейшли до практики. Провідні спеціалісти ПрАТ «Кремінь» демонстрували процес скошування, ворушіння, валкування бобових трав. Знайомилися з технологією заготівлі сінажу в рулонах.

Учасники форуму побачили роботу молочного комплексу підприємства, ознайомилися з технологією утримання та годівлі корів, роботою доїльного залу. На сьогодні «Кремінь» це потужне підприємство, це 250 робочих місць, ринок збуту – два молокопереробні підприємства у Яготині та Житомирі, мають власне м’ясопереробне виробництво, у перспективі – виробництво кисломолочної продукції, твердих та м’яких сирів.

Джерело

Новости Чернигова