На Прилуччині вирує новий циклон

04 січня 2024 р.   6   0

У Чернігівській області через погіршення погодних умов оголошено штормове попередження. Протягом 3 днів прослідковуються пориви вітру, опади у вигляді мокрого снігу та утворення ожеледиці на тротуарах та автомобільних дорогах.

У Прилуках ліквідація наслідків негоди розпочалась у середу 3 січня. З початком опадів КП «Послуга» випустило першу техніку для обробки шляхової мережі. Транспортний засіб працював і вночі, говорить директор «Послуги» Руслан Ніязов.

Техніка підприємства працювала і в ніч на 4 січня. На прилуцькі дороги вийшло ще три одиниці тракторної техніки та одна дорожня комбінована машина.

В першу чергу приділили увагу найбільш проблемним ділянкам. Вулиці очищали від снігу та посипали піщано-сольовою сумішшю.

КП «Послуга» не оминуло і тротуари. На розчищення пішохідних доріжок комунальники задіяли дві одиниці тракторної техніки у центральній частині міста.

Наразі рух пішоходів значно ускладнює крижаний покрив через опади мокрого снігу.

Директор КП «Послуга» говорить, що охопити одночасно всі вулиці та провулки міста неможливо, адже це майже 500 доріг, з яких 300 – з ґрунтовим покриттям. Першочергово підприємство приділяє увагу вулицям з найбільшим транспортним навантаженням —  центральній частині Прилук.

Крім очищення доріг та тротуарів комунальники проводять щоденні роботи і по вивезенню твердих побутових відходів.

Джерело

Новости Чернигова