На вихідних у Чернігові «слідкуватимуть» за ринками. Не будуть дотримуватися карантину — закриють

Протягом вихідних днів муніципальна варта та поліція слідкуватимуть за роботою ринків на предмет дотримання усіх карантинних заходів, зокрема носіння відвідувачами масок та дотримання соціальної дистанції.

Якщо будуть виявлені зауваження щодо недотримання заходів безпеки, ринки теж будуть закриті.

Таке рішення прийняла сьогодні, 2 квітня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, у Чернігові з 5 квітня посилюють карантинні обмеження.

А саме, з 00 год. 00 хв. 5 квітня додатково до заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної безпеки, на території міста забороняється:

— відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, окрім дитсадків. Для всіх учнів з 1 по 11 класи навчання у школах відбуватиметься дистанційно;

— відвідування міського кладовища «Яцево» у вихідні дні, як місця великого скупчення людей (у робочі дні відвідування дозволено);

-робота закладів харчування, які продають каву та інші напої «з вікна» — як місця великого скупчення людей;

— робота громадського транспорту у звичному режимі (вводиться режим перевезень мешканців за спецпропусками);

— відвідування кінотеатрів;

— робота усіх гуртків та секцій, позашкільних навчальних закладів.

За словами міського голови Владислава Атрошенка, наразі у міських лікарнях уже 323 хворих з діагнозом COVID-19. Якщо ця кількість буде стрімко збільшуватися і в стаціонарах буде більше 370 пацієнтів, то у місті вимушені будуть зупинити й роботу дитячих садочків, продовольчих ринків, а також роботу взагалі всіх видів бізнесу, де відбувається скупчення людей.

Тобто оголошуватиметься 100%-й локдаун, коли буде закрито абсолютно все, крім критично важливої інфраструктури.

Фото — ілюстративне.

Источник

Новости Чернигова