На війні загинув 19-річний доброволець з Чернігівщини Богдан Ткаченко

10 червня під час виконання бойового завдання загинув 19-річний доброволець з села Виблі (Куликівської селищної громади) Богдан Ткаченко.

Про це повідомляє Куликівська селищна рада.

“Богдан народився 30.01.2005 року в селі Виблі в багатодітній сім”ї.

Навчався у Виблівській школі. Після закінчення 9 класів продовжив навчання у Куликівському аграрному ліцеї, який закінчив у 2023 році за спеціальністю: слюсар з ремонту сг машин, тракторист, машиніст, водій автотранспортних засобів.

У грудні 2023 року уклав контракт і долучився до лав ЗСУ, свідомо, у зовсім ще молодому віці, обравши шлях захисника. У складі 3-го десантно-штурмового батальйону в/ч А-0224 ніс службу із захисту держави на гарячому сході.Реклама:

10 червня 2024 року, під час виконання бойового завдання старший стрілець 1-го десантно-штурмового відділення, 2-ї десантно-штурмової роти, 3-го десантно-штурмового батальйону в/ч А-0224 Богдан Васильович Ткаченко загинув, до останнього подиху, залишаючись вірним присязі та своїй державі. Читайте також: Ніжин втратив Воїна — Михайла Федоряку

Немає таких слів, якими б можна було полегшити біль родини Ткаченків. Кривава війна забрала уже другого сина. У травні 2022 року, захищаючи Україну, загинув старший брат Богдана Андрій.

Фото: Богдан Ткаченко.

Источник

Новости Чернигова