Нацбанк ліквідував банк «Конкорд»

КИЇВ. 1 серпня. УНН. Правління Національного банку України прийняло рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Акціонерного товариства «АКБ «КОНКОРД», передає УНН з посиланням на НБУ.

Цитата

«Правління Національного банку України прийняло рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Акціонерного товариства «АКБ «КОНКОРД» з 1 серпня 2023 року», — йдеться у повідомленні.

Додамо

За даними НБУ, частка цієї фінустанови в структурі активів платоспроможних банків становила 0,17%, що робить ліквідацію недостатньо впливовою на стабільність банківського сектору України.

Рішення про ліквідацію було ухвалене через постійне порушення банком вимог законодавства у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення.

Повідомляється, що кожен вкладник банку отримає відшкодування в повному розмірі свого вкладу, включаючи нараховані на нього відсотки, коштом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Це стосується всіх вкладників та має бути забезпечено незалежно від дати початку процедури ліквідації банку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Частка проблемних кредитів у банках за пів року зросла

Джерело: УНН