Надавав росіянам інформацію про учасників АТО та польоти БпЛА: жителя Чернігівщини засудили до 15 років ув’язнення

Надавав росіянам інформацію про учасників АТО та польоти БпЛА: жителя  села Буянки на Чернігівщині засудили до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Такий вирок виніс Чернігівський апеляційний суд, тим самим задовільнивши апеляційну скаргу прокурора.

Слідство встановило, що упродовж лютого-квітня 2022 року місцевий житель села Буянки Чернігівського району передавав представнику збройних сил РФ дані про польоти БПЛА, які бачив над населеним пунктом, адреси місцевих жителів, які брали участь в антитерористичній операції на сході України, мали зброю або були ворожо налаштовані проти РФ. Таким чином він намагався нейтралізувати партизанську боротьбу чи диверсії, зберігаючи бойовий потенціал дислокованих у селі підрозділів ЗС РФ.

Також він пішки обходив село задля відстеження перебування нових осіб. Зібрані відомості передавав російським військовим  у заздалегідь обумовленому місці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДВОХ РОСІЯН, ЯКІ РОЗСТРІЛЯЛИ ДВІ АВТІВКИ З ЦИВІЛЬНИМИ ЛЮДЬМИ НА ПРИЛУЧЧИНІ, ЗАСУДИЛИ ДО ДОВІЧНОГО УВ’ЯЗНЕННЯ

28 березня 2022 року окупанти прибули до домогосподарства друга засудженого – учасника АТО, про якого він їм розповів й примусово вивезли чоловіка до села Вишневе. Впродовж доби потерпілого утримували в підвальному приміщенні школи, піддаючи катуванням з метою отримання даних про інших учасників АТО та місцезнаходження Сил оборони України.

Під час обшуку за місцем проживання виявлено та вилучено мобільний телефон, а також 3 тротилові шашки.

Фото – Чернігівська обласна прокуратура.

Источник

Новости Чернигова