Надійні двигуни для сільськогосподарської та садової техніки

Мотоблок та міні-трактор — це незамінні агрегати для робіт у сільському господарстві. Кожен фермер має такі машини для того, щоб зібрати максимально високий врожай. Агрегати використовуються для того, щоб якісно обробити ґрунт перед посадковими роботами. Двигуни для техніки — це її найважливіші складові, без яких не працюватиме жоден агрегат.

Компанія «Болгарка.укр» пропонує у своєму інтернет-магазині різні інструменти для сільського господарства та пропонує купити мотор на міні-трактор, якщо у фермера він зламався. Тут можна вибрати саме той агрегат, який підійде для будь-якої машини, завдяки широкому асортименту.

Класифікація та дані двигунів для техніки

Для того, щоб підібрати правильний двигун, потрібно визначитися з його характеристиками.

Вони відрізняються такими показниками:

  • рівень потужності;
  • вид палива;
  • об’єм двигуна;
  • ємність бака;
  • спосіб охолодження.

Вибрати виріб за рівнем потужності — запорука того, що всі заплановані роботи будуть виконані. Якщо їх обсяг досить високий через те, що оброблюване поле дуже велике, агрегат має бути потужним, тому що час його роботи буде тривалим.

Двигун на міні-тракторі, а також двигуни на мотоблоках можуть працювати як на бензині, так і на дизельному паливі. Другий варіант — це той, який, в основному, рекомендують професіонали, але з точки зору надійності вони обоє не підведуть.

При виборі товару, у першу чергу, необхідно знати, який двигун був встановлений із заводу та зберегти при купівлі всі його характеристики. Це запорука того, що механізм працюватиме злагоджено та тривало, якщо ще й професійно провести його встановлення відповідно до вимог. Періодично, як зазначено в інструкції, необхідно здійснювати його обслуговування.

Будь-яка модель не потребує додаткового охолодження, тому що в кожній з них воно повітряне.

Якщо господар знає характеристики, якими володіє його силовий агрегат, він підбере відповідні обсяги і бака, і двигуна. Від усіх вищезгаданих показників залежатиме як ціна на дизельний двигун на міні-трактор, так і на всі інші моделі.

Купити двигун для садової техніки та придбати інші різні агрегати можна дуже вигідно в інтернет-магазині «Болгарка.укр». Всі деталі у нас тільки оригінальні та високої якості. Є також такі мотори, які є універсальними і підійдуть на будь-яку техніку. Професійну консультацію завжди можна отримати у наших менеджерів.