Найдорожчі покупки і відвідини магазинів: жителі Чернігівщини розповіли про шопінг

Шопінг, особливо якщо він продуктовий, – справа, якою можна займатись щоденно. Містяни поділились секретами, як часто вони люблять щось прикупити, і розказали про свою найдорожчу обновку в році, що добігає кінця.

Жителі Чернігова та області відповідали на питання «Як часто ходите до магазинів та супермаркетів, і яка покупка в 2020 році була найдорожчою?»

Дмитро Никоненко: «За продуктами ходимо у вихідні, на ринок. За один вихід витрачаємо 400-500 гривень. Найдорожчим товаром цього року була пара взуття за 1200 гривень».

 

 

Юрій Ткач: «За продуктами, як правило, раз на тиждень до супермаркету. Протягом тижня, хіба за чимось дрібним, до магазину заходимо. Найдорожчим з товарів, мабуть, був водонагрівач, але брали в інтернет-магазині, в розстрочку».

 

 

Олена Гірченко: «В магазин ходжу чотири рази на тиждень. Найдорожчою покупкою в цьому році була ковомашина за 11 тисяч гривень».

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові людям похилого віку рекомендують приходити за покупками до супермаркетів зранку

 

Тетяна Неділько: «Я не часто буваю у супермаркетах. Надаю перевагу продуктам місцевих виробників. Тому складно визначити найдорожчу покупку.   У цьому роцi фiнансовi можливостi  значно погiршились, тому найдорожчим було взуття за 2100 гривень».

 

 

Ніна Морозова: «Працюю тридцять років медсестрою. Виховую одна 17- річного сина. Ше взяли у зооволонтерів кішку і собаку. Живемо в однокімнатній «хрущівці». Майже щодня заходжу в продуктові та зоомагазини і витрачаю в середньому по 200 гривень на продукти. Решта – комунальні послуги».

 

 

Олександр Кишко: «Два рази в тиждень. Найдорожча покупка – це плата за онлайн-навчання. За період карантину пройшов дистанційні міжнародні курси яхтового шкіпера (капітана) та внутрішні державні – судоводія вітрильної яхти з отриманням документів. Поки заплатив 20 000гривень, але це не все, ще не закінчив один курс. Навчаюсь далі, і там ще доплачувати треба».

 

Олександр Маркін: «За покупками їжджу 2 рази на тиждень. Найдорожча покупка за готівку – 7500 гривень – зимова гума на автівку».

 

Денис Мостович: «За продуктами ходжу раз на тиждень, а найдорожчою покупкою були вікна в будинок».

 

Яна Титенок: «За покупками в супермаркет їжджу дуже часто, майже щодня, адже такі продукти як хліб, м’ясо, печиво, молоко, сметану тощо люблю свіжі. А найдорожча покупка 2020 року була не одна: я зробила ремонт у своїй спальні і повністю замінила в ній усі меблі».

 

 

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Источник

Новости Чернигова