Найгірша ситуація з COVID-19 в області спостерігається у Чернігові ВІДЕО

Чернігів та область опинилися вже у «помаранчевій» карантинній зоні. Відповідний лист надійшов з Міністерства охорони здоров’я. Загалом по Україні вже 4 області в червоній і 11 в помаранчевій зонах.

 

А все через зростаючу динаміку госпіталізованих. Якщо на початок минулого тижня в лікарнях Черінігівщини перебувало близько 370 пацієнтів, то вже станом на 15 березня – госпіталізовано 447 хворих на коронавірус. Найгірша ситуація – у Чернігові.

 

«181 особа в лікарнях. 42% ліжок зайнято пацієнтами. Пацієнтів, які перебувають на кисні – 98 плюс 3 на ШВЛ», — каже заступник начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Ольга Малець.

 

Вакцинація у Чернігові та області йде складно. Станом на 16 березня вакцинували лише трохи більше 1200 осіб, переважно медиків. Мер Чернігова Владислав Атрошенко вагається щодо вакцинації. Про це він сказав на ранковій нараді.

 

Ще думає: чи вводити зараз індійський аналог англійської вакцини чи почекати на кращий варіант. Хоча чернігівцям радить не боятися робити щеплення.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОМАРАНЧЕВА ЗОНА: ЧИ ПОВЕРНУТЬСЯ ШКОЛИ ЧЕРНІГОВА ДО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ?

 

«Я радився з лікарями знайомими. Я вагаюсь. Чи почекати на іншу вакцину. Але думаю вибір буде зроблено – вакцинуватися, бо не хочеться знову хворіти», — сказав міський голова.

 

Через потрапляння Чернігівщини у помаранчеву карантинну зону в обласній адміністрації провели позачергове засідання комісії. Однак радикальних рішень вирішили поки не приймати, адже це може болісно вдарити по економіці та викликати невдоволення у суспільстві.

 

«Перехід в помаранчеву зону не передбачає обмежень. Це «маячок», що у разі погіршення ситуації , якщо не посилити контроль, то область опиниться в червоній зоні», — прокоментував ситуацію, що склалася, директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА Сергій Болдирєв.

 

Зокрема, відповідним службам на Чернігівщині доручено посилити контроль за дотриманням санітарних норм у закладах громадського харчування, торговельних центрах, магазинах, ринках, на пасажирському транспорті.

 

 

Источник

Новости Чернигова