Найкоротше сесійне засідання в історії Прилук: з 52 питань порядку денного депутати розглянули лише одне

19 квітня 2024 р.   22   0

Найкоротше сесійне засідання в історії Прилук: з 52-ох питань порядку денного депутати розглянули лише одне і оголосили перерву. Припинити повноваження заступника так і не вдалося.  

19 квітня відбулося засідання 50-ї позачергової сесії Прилуцької міської ради. На розгляд якої виносилося понад 50 важливих питань порядку денного. Проте першим у списку йде дострокове припинення повноважень заступника міського голови Володимира Мазуренка.

І тут оказія — щось іде не за планом. Себто політичні домовленості скоріш за все не спрацювали. Бо кворум є, а голосів бракує. А відтак рішення про припинення повноважень заступника не ухвалюється. Хоча зі слів очільниці міста він уже офіційно обіймає іншу посаду.  

Починається з’ясування обставин, бо ж рішення треба конче протягнути.

Висловившись нецензурною лексикою депутат Олексій Гавриш залишає сесійну залу, після чого в засіданні оголошується перерва.  

А відтак новий молодий потенційний заступник, який би мав обійняти дану посаду, так і не дочекався призначення.

Депутат Володимир Назім м’яко кажучи шокований подіями, які розгорнулися під час засідання. Адже до ключових важливих питань, заради яких він прийшов на сесію, так і не дійшла черга. Бо ж в пріоритеті очільниці політичні крісла, а не благополуччя містян.

Такої ж думки про перебіг сесії і депутат Сергій Ткаченко.

Продовження 50-го сесійного засідання за попередньою інформацією має відбутися у понеділок 22 квітня

Джерело

Новости Чернигова