Найкращі бетонні вироби від «Ковальської» в Чернігові

Промислово-будівельна група «Ковальська» з центральним офісом в Києві сьогодні відома по всій Україні. Це одне з провідних підприємств, виробничою діяльністю якого є девелопмент нерухомості з багатьма підприємствами держави, а також виробництво та реалізація матеріалів для будівництва.

 

Разом з АТ «Будіндустрія» – у світле майбутнє Чернігова

 

Раніше в Чернігові знали, що для успішного будівництва потрібні якісні будівельні матеріали та залізобетонні вироби від ПБГ «Ковальська», які можна придбати в столиці чи в Київській області. Але сьогодні ситуація кардинально змінилася з появою в місті АТ «Будіндустрія». Якщо зайти на сайт компанії за адресою chernigiv.kovalska, то можна вибрати та придбати будівельні матеріали, які нічим не поступаються своїми характеристиками столичним.

 

Акціонерне товариство «Будіндустрія» входить до складу промислово-будівельної групи «Ковальська», а тому його виробничою діяльністю також є виготовлення та постачання в Чернігові та Чернігівській області виробів для будівництва. Сьогодні це підприємство забезпечує виготовленим на власних потужностях бетоном, а також:

 

— готовими бетонними розчинами;

— виробами з залізобетону;

— тротуарною плиткою;

— елементами для будівництва доріг.

 

Вся продукція підприємства реалізується під такими відомими вже по всій області та за її межами брендами: «Бетон від Ковальської», суміші для будівництва Siltek та Avenue – різноманітна тротуарна плитка.

 

Складові успіху компанії

 

Завоювати велику популярність та досягти значних успіхів у своїй виробничій діяльності АТ «Будіндустрія» вдалося завдяки впровадженню в виробництво бетону та залізобетонних виробів принципово нового обладнання та інноваційних технологій. Окрім того, на усіх етапах виробничого процесу був реалізований лабораторний контроль. Це дало змогу значно підвищити якість продукції.

 

Підприємство також створило власний автопарк сучасних автомобільних бетонозмішувачів. Це дало змогу оперативно та в договірні строки доставляти готові бетонні суміші на будівельні майданчики за будь-якою адресою.

 

Запровадження сервісу «Веб-контроль бетону» дозволяє будь-якому замовнику впевнитись в оригінальності продукції, що була доставлена, в режимі онлайн. Отримання сертифіката на відповідність вимогам ДСТУ продукції, що випускається на підприємстві, робить товари від «Ковальської» правильним вибором.

 

Источник

Новости Чернигова