Наш літній Остер на шлюзі – Фото, Відео

Літо в самому розпалі і багатьом хочеться на природу, а особливо побувати біля прохолодної води. У Ніжині, м’яко кажучи, не великий вибір із пляжним відпочинком, як для дорослих так і для дітей, але міський пляж все ж таки є.

Одного спекотного дня MYNIZHYN пройшов по берегу Остра до всім відомого шлюзу, який знаходиться неподалік від центру і туди зручно діставатися як пішки, так і на велосипеді або автівкою.

Наш Остер зеленіє ряскою та жовтими ліліями, у воді плавають дикі качки, а люди розташовуються біля берега де кому зручно.

Хтось засмагає на відкритому сонці, комусь хочеться сховатися в тіні. А є й молоде покоління, яке разом з дорослими прийшли зварити кашу на вогнищі.

Раніше ми писали про літній відпочинок для дорослих і дітей у Ніжині.Реклама:

Також видно тут і досить молодих рибалок, хлопчиків років по 10, які сидять з вудочкою на березі і навіть пробують ловити рибу руками у воді!

Старші люди говорять, що приходять сюди на пляж кожного року і отримують насолоду від прохолодної води. Кажуть, що не думають про те, що вода тут може бути якась погана чи забруднена.

До теми: «Золотий берег» у Чернігові: як дістатися з Ніжина та фоторепортаж пляжу.

А дітям такого й на думку не спадає, вони розбризкують воду у всі боки, плавають та насолоджуються літнім, сонячним днем.

Ви також можете відчути прохолоду нашого Остра переглянувши фото та відео.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, у Ніжині відкрили літній табір для підлітків «Енергія твого майбутнього». Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова