Не один, а одразу п’ять санкційних пакетів: Зеленський заявив, що йдеться про блокування російської військової промисловості

Володимир Зеленський

КИЇВ. 12 травня. УНН. Президент України Володимир Зеленський заявив, що було затверджено санкційні пакети, які продовжують український курс на ізоляцію та блокування російської військової промисловості. Про це він сказав у відеозверненні, передає УНН.

Цитата

«Сьогодні в нас – санкційний день. Затверджено пʼять санкційних пакетів, які ми дуже ретельно готували цими тижнями в РНБО, Кабінеті Міністрів, Офісі, у наших спеціальних службах. Перше – це пакет, що стосується «Запоріжсталі». Блокуємо вплив на цю компанію держави-терориста, що існував завдяки різним підставним та офшорним особам. Частка, що контролювалася росією через один із системних банків, буде конфіскована й працюватиме заради України та українців», — розповів Зеленський.

Деталі

Він зазначив, що Україна не залишить жодного звʼязку держави-терориста в країні, який вона може використовувати проти нашої держави, проти української економіки чи проти українців.

«Окрім цього, затверджено санкційні пакети, які продовжують наш курс на ізоляцію та блокування російської військової промисловості», — сказав Зеленський.

Президент повідомив також, що сотні фізичних та юридичних осіб держави-терориста й повʼязаних із росією стають мішенню для глобальної ізоляції.

«Дуже активно працюємо з партнерами, щоб усі, хто фактично виробляє цю агресію, хто дає зброю, боєприпаси, техніку й технології в руки терористів – щоб вони всі були роздавлені світом», — зазначив Зеленський.

Він подякував всім, хто допомагає Україні тиснути на росію за цю війну, а також блокувати намагання держави-терориста обходити санкції.

«Впевнений, це має визначатися як один із найтяжчих злочинів проти міжнародного права та міжнародного миру – намагання обійти санкції, що запроваджені для обмеження ресурсів агресії, або сприяння в цих намаганнях», — додав Зеленський.

Доповнення

У квітні Президент України Володимир Зеленський ввів і дію санкції проти колишнього президента корпорації «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва та понад 230 росіян.

Джерело: УНН