Не всі депутати міської ради Чернігова готові вирішувати проблеми виборців ВІДЕО

Не до всіх депутатів міської ради Чернігова можуть потрапити на прийом містяни.

 

Проблему вивчали експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад».

 

Під час весняного моніторингу активісти з’ясували, що  11 депутатів не оприлюднили свої приймальні, або ж їх адреси не відповідали вказаним. А по трьом обранцям взагалі виникло багато запитань.  

 

«Це депутати Сехін, Голець та Митрофанов. Не змогли підтвердити чи здійснюють вони прийом виборців, тому що їх контактні дані з сайту міськради не є доступними. Ніхто не відповідав, або ж не дійсні. І за адресами приймалень ніхто не відчиняв двері і було зачинено», – каже експертка «Атестації депутатів місцевих рад» Тетяна Романова.

 

За підсумками загальноукраїнського моніторингу, чернігівські депутати відзначилися своєрідним ноу-хау. Частина з них приймає виборців за попередньою домовленістю. Натомість їх колеги з інших міст працюють по-старому – із чітким графіком прийому громадян. Депутат міської ради минулих скликань Руслан Волощук порадив владцям для зручності виборців використовувати приміщення міської ради, як це було у попередні роки.

 

«Окрема кімната має бути у міській раді. Я бачив не раз, як приходили виборці і вони не знають до якого депутата звернутися», – сказав депутат міської ради минулих скликань Руслан Волощук.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СТАЛО ВІДОМО, КОЛИ ЧЕРНІГІВСЬКІ ДЕПУТАТИ ЗБЕРУТЬСЯ НА ПЕРШУ ЛІТНЮ СЕСІЮ: ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

 

За даними дослідження депутатської роботи, чернігівці частіше приходять до обранців з питаннями матеріальної чи юридичної допомоги, а також вирішення проблем ЖКГ та благоустрою.

 

Детальніше у відео

 

 

Источник