Неспрессо чи Дольче Густо — що обрати?

Хочете смакувати справжньою ароматною кавою, та не знаєте що обрати? Так, сучасний ринок пропонує величезну кількість асортименту товарів на різноманітні смаки. Одні з яких, капсули Неспрессо та Дольче Густо. Ці маленькі, герметичні кавові “таблеточки” є дуже практичними та простими у плані використання. Капсульна кава є гігієнічною та практичною, готувати її не важко та доволі швидко. Проте варто одразу зауважити, що лінійка капсул має бути сумісна тільки з відповідною маркою кавомашин. Тобто, для системи Неспрессо підходять всі різновиди кавоварок Nespresso. Для Дольче Густо, можна обрати техніку від Krups, Piccolo XS, Mini Me, Infinissima, Genio 5, Melody, Oblo,  Fontana, Drop, De Longhi Steli та звичайно всі моделі кавомашин Dolce Gusto. Якщо говорити про смак, то перш за все варто зазначити, що виробники Дольче Густо пропонують поєднання з розчинним видом кави, на відміну від цього, Неспрессо це є різновид суміші еспресо, в якій максимально збережено всі позитивні властивості зернової кави.

Отже, що краще купити капсули Неспрессо https://coffeeok.com.ua/ua/kofe/kofe-v-kapsulah/tip-kapsul/nespresso чи все ж таки Дольче Густо? Це питання є актуальним як для початківців, так і для тих, хто полюбляє смакувати капсульною кавовою. Багато експертів віддають перевагу каві у капсулах Dolce Gusto, адже лінійка смаків не обмежується лише класичною чорною кавою. У асортименті багато різних продуктів, як от кава з молоком, гарячий шоколад та навіть чай. Все це допомагає розширити потенціальну кількість поціновувачів продукту. Асортимент марки Nespresso, навпаки має більш класичну смакову палітру, здебільшого це преміальні види зернової кави без додавання молока чи інших складових. Тому, щоб визначитись з покупкою, варто порівняти головні особливості кожного виду капсульної кави обох брендів та звичайно взяти до уваги власні смакові вподобання. Пропонуємо розглянути більш детально головні відмінності двох видів популярної капсульної кави.

Капсули кави

Відмінності Неспрессо та Дольче Густо

Як було зазначено вище, для кожного виду капсульної кави має бути відповідна техніка. Адже капсульна кава відрізняється за розміром капсул, щільністю та матеріалом, з якого вона виготовлена. Тобто каву від Неспрессо не вдасться приготувати в апараті для капсул Дольче Густо. Крім того, капсульні колекції обох брендів, відрізняються складом зерна, методом обсмаження, а також міцністю та насиченістю приготованої кави.

Особливо потрібно зауважити, що саме Неспрессо є першою у світі, запатентованою капсульною системою, завдяки розробнику Еріку Фавру. Вже у другій половині 20 ст у Швейцарії було налагоджено серйозне та потужне виробництво, тому бренд Неспрессо був й досі залишається беззаперечним лідером. Якщо говорити про Дольче Густо, то це відносно молодий бренд французьких розробників, що з’явився у 2006 році. Маркетингова стратегія обох виробників доволі різна. Для Неспрессо – це аристократичність, вишуканість та звичайно, висока вартість товару. Також бренд позиціонує себе, як преміальний у кожній деталі – елітні сорти зерен, якісне пакування, розкішний дизайн кавоварок та дорогі компоненти. Дольче Густо реалізує свій товар за більш доступну та бюджетну ціну, завдяки чому має велику популярність особливо серед молоді та студентів. Великий асортимент дозволяє готувати відмінну каву та проводити гастрономічні експерименти прямо у себе вдома.

Кава в капсулах

Nespresso: переваги та особливості

Капсульна кава Неспрессо – це справжній вияв аристократичності та неперевершеного смаку. Напій приготований на основі цих капсул сміливо конкурує з натуральною зерновою кавою. Свіжообсмажені та перемелені зерна надають напою вишуканий аромат, а кількість видів напоїв вдовольнить навіть самого вибагливого гурмана. Також кава набула неабиякої популярності завдяки таким перевагам:

  • Добірні кавові зерна поставляються одразу з кавових плантацій різних куточків світу, саме це насичує напій різноманітною палітрою смаків.
  • Ступінь помелу повністю відповідає класичному еспресо. Зерна подрібнені середнім ступенем, адже саме рівень подрібнення впливає на той, правильний смак приготованої кави.
  • Кожна ємність містить 7 грамів свіжозмеленої кави. Капсула добре та герметично упакована, завдяки чому смак та аромат не втрачають своїх властивостей, навіть протягом довгого часу., адже на сировину не впливає волога чи повітря.
  • У складі кави немає штучних добавок чи сухого молока.

Також цікавою особливістю кави в капсулах Неспрессо є розділення її згідно з кольорами, що відповідають смаковому вмісту. Наприклад, синій колір на пакуванні вказує на те, що кавова суміш має цікавий квітковий посмак.

Якщо сказати про недоліки, то ціна капсул справді вище середнього сегмента.

Dolce Gusto: переваги та особливості

На відміну від продукції попередньої марки, виробники Дольче Густо розробили величезну палітру різновиду напоїв. Тут кожен кавоман зможе знайти каву, яка стане улюбленим напоєм та задовольнить всі смакові рецептори. Секрет популярності бренду та відмінного смаку полягає у таких перевагах:

  • Велика смакова лінійка. Різноманітність вражає навіть досвідчених гурманів!
  • На кожній капсулі нанесений спеціальний штрихкод. Після завантаження капсули, кавомашина зчитує код та автоматично налаштовує техніку на потрібний алгоритм запрограмованої роботи. Кавоварка самостійно встановлює потрібний тиск для кожної окремої капсули.
  • Унікальна можливість вибору між розчинною та зерновою кавою, а також смакових добавок. Особливий попит мають напої з молоком, такі як капучино, лате та какао. Деякі капсули містять цукор, сухе молоко, розчинну каву чи інші добавки. Для максимальної зручності всі складові вже змішані, достатньо просто завантажити капсулу та натиснути кнопочку.
  • Хоча вартість значно нижча за попередній варіант, це ніяк не впливає на високоякісний смак напоїв.
  • Використання тільки натуральних добавок у вигляді кориці, ванілі та інших.
  • Серед продукції є напій для дітей, всім знайомий – Nesquik.

Французький продукт має безліч переваг: його легко та швидко готувати, він має доступну ціну та шикарну смакову палітру. Все це вигідно відрізняє каву в капсулах Дольче Густо https://coffeeok.com.ua/ua/kofe/kofe-v-kapsulah/tip-kapsul/dolce-gusto серед інших конкурентів.

Кава в капсулах Дольче Густо

Як підсумок можна сказати, що якщо ви поціновувач еспресо, наче від справжнього бариста, то звичайно й без сумніву, у цьому питанні перемагає швейцарський Nespresso. Але якщо ви полюбляєте експерименти та нетрадиційні види кави, то Dolce Gusto, це саме те, що ви шукали!

Новости Чернигова