Невдала вечірка: як російські військові святкували в Маріуполі Новий рік

У Маріуполі активісти українського спротиву дещо зменшили «поголів’я» російських окупантів. У новорічну ніч загарбники, що зібралися пиячити у великій компанії, потруїлися отруєним алкоголем, дбайливо приготованого для них маріупольським спротивом, — повідомляє Обозреватель.

Російські пабліки здійняли лемент через майже два десятки «підступно вбитих військових», серед яких були й офіцери. При цьому у причетність до «денацифікації» українських партизанів вірити вони відмовляються.

У російських пабліках шириться повідомлення про масове отруєння окупантів алкоголем у Маріуполі у новорічну ніч. За версією російських пропагандистів, якісь невідомі зловмисники «приспали і підступно вбили» 17 російських загарбників у Маріуполі. Серед них були й двоє офіцерів ЗС РФ.

«Військові зібралися разом великою компанією, вирішили випити з нагоди Нового року. Однак хтось додав в алкоголь, який вони споживали, сильне снодійне. Судячи з усього, коли військові заснули, всіх вбили уві сні. Частину задушили, частину – зарізали», – цитують пропагандисти «прикрашену» версію подій, яку їм розповіли «джерела в армії та поліції ДНР».

Ще одне джерело заявило, що нині загадкових месників, які «втерлися у довіру до наших військових, а потім приспали та вбили їх» розшукують. Припускають пропагандисти РФ також можливу причетність до «денацифікації» й «диверсантів», на рахунку яких вже не один ліквідований у Маріуполі окупант.

«Але ця версія ще потребує підтвердження», – додали пропагандисти.

Фото: Повідомлення про мор окупантів у Маріуполі в новорічну ніч. Джерело: Скриншот

Натомість реальність виявилася куди прозаїчнішою від озвученої версії. До мору серед окупантів дійсно причетні активісти маріупольського спротиву. А про жодні «підступні вбивства уві сні» та ще й за допомогою перерізаних горлянок – не йдеться.

У Telegram-каналі «Маріуполь. Спротив» заявили про свою причетність до ліквідації загарбників. Ба більше: там заздалегідь попередили окупантів, що на них чекають сюрпризи.

«Минулого тижня ми поставили партію доброго алкоголю дружнім наливайкам. Тим, хто торгує з рук для русні. Поставили втемну, знаючи, що точно заробляють лише на цьому (Арсен — привіт ;)). Воно спрацювало. Нові отруєння серед окупанта в місті. Якась невідома хвороба косить орків. А просто бухать треба менше. Хоча в нашому випадку – більше», – йшлося у повідомленні, опублікованому ще 29 грудня.

Однак, як показали подальші події, на російських окупантів не подіяли ні повідомлення про продаж отруєного алкоголю, ні перші «жертви» у боротьбі з «зеленим змієм» серед загарбників.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Джерело: obozrevatel.com Теги: Росіяни, Маріуполь, Новий рік

Источник

Новости Чернигова