Ніжин на безоплатній основі отримає 2 потужні генератори від Японії

Вчора відбулась онлайн-зустріч керівництва Ніжина з представниками Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), яке планує надати Ніжину на безоплатній основі 2 потужні генератори.

Один із генераторів, потужність 550 кВт, зможе забезпечити роботу найбільшої котельні у місті, яка надає тепло до 50 % будинків міста, шкіл, садочків, пунктів сімейної медицини, територіального центру соціального обслуговування та інших важливих обֹ’єктів.

Інший – потужністю 270 кВт – забезпечить теплом Ніжинську центральну міську лікарню ім. М. Галицького, Пологовий будинок, школу, будинок-інтернат, а також частину населення міста.

Домовленість про допомогу Ніжину – це результат трьохсторонньої співпраці Ніжинської міської ради з Міністерством енергетики України та донорською компанією JICA. Представники компанії наголосили, що вбачають важливість допомоги громадам України. Саме Ніжинська громада одна із перших, яка отримає допомогу у вигляді двох генераторів від Японії.

Міський голова Ніжина Олександр Кодола подякував партнерам за безпрецедентну підтримку нашої громади. Він зауважив, що це дуже важливо для нас з огляду на енергетичний терор, який росія щодня чинить по відношенню до мирних українських міст. Забезпечення громади двома такими потужними генераторами дасть можливість відносно стало пройти опалювальний сезон.Японська сторона підтвердила готовність в подальшому надавати допомогу Ніжину. Зі свого боку, Олександр Кодола висловив сподівання щодо довгострокової співпраці та при нагоді запросив японський партнерів відвідати Ніжин.

Источник

Новости Чернигова