Ніжин провів в останню путь Сергія Гриня

Сьогодні, 4 липня 2024 у Ніжині відбулося прощання із захисником України Сергієм Васильовичем Гринем.

Повідомляє Ніжинрада

Сергій народився 31 липня 1978 року в місті Ніжин, тут пройшли його дитинство та юність.
Освіту Сергій здобув у Ніжинській ЗОШ №9. Після закінчення школи він працював на місцевому хлібзаводі, де його знали як відповідального та працьовитого працівника.

Коли почалося повномасштабне вторгнення, Сергій не залишився осторонь. Він вступив до лав Національної гвардії України, щоб захищати рідну землю та своїх близьких. Його мужність і відданість стали прикладом для багатьох.Реклама:

Раніше ми писали: Ніжин попрощався із Віталієм Гринем

На жаль, підступна хвороба виявилася сильнішою за людські зусилля. Сергій пішов з життя 3 липня 2024 року, залишивши в скорботі родину, друзів та побратимів. Без люблячого батька залишилися сини Денис і Данило, без турботливого сина – батьки.

Сергій Васильович Гринь назавжди залишиться в наших серцях як справжній герой, який віддав своє життя заради майбутнього України. Його пам’ять житиме вічно у наших серцях.
Вічна пам’ять та слава Герою України!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, 28 червня у Ніжині відбулася церемонія прощання із полеглим захисником України Юрієм Федюкіним. Також 28 червня у Ніжині провели в останню путь нашого захисника — Дмитра Могилевця, котрий віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас. Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова