Ніжин відвідав художник, керівник БО «БФ «Добре серце Київ» Геннадій Гутцарт

Днями до Ніжинської хореографічної школи завітав Геннадій Гутгарц — керівник Благодійної організації «Благодійний Фонд «Добре серце Київ», художник, організатор виставкового проєкту мультимедійних офортів з доповненою реальністю «Літери, якими створений світ», що зараз експонується у відділі Художній музей НКМ ім. І. Спаського.

Про це повідомляє Ніжинська хореографічна школа.

Почесного гостя радо зустрів Народний музей українського старовинного костюму та побуту Ніжинської хореографічної школи і його завідувач, заслужений працівник культури України Леонід Шаган. Культурно-мистецька зустріч пройшла у невимушеній творчій атмосфері: екскурсія, обмін досвідом та враженнями, перегляд Великодної експозиції (роботи учнів школи — учасників щорічного традиційного фестивалю «Великодні Фестини 2024») …

На згадку — свілини та теплі слова від почесного гостя: «Щиро дякую Леоніду Костянтиновичу Шагану за чудову експозицію і екскурсію. Прекрасно, що у потужному навчальному закладі є музей такого рівня. Перемоги і перемог!!!» /Г.Гутгарц, керівник БО «БФ «Добре серце Київ», художник, 2 травня 2024 року.

Читайте також: Вшанували пам’ять воїнів та висадили туї: з нагоди дня міста, Ніжин відвідала делегація з Фінляндії

Далі тепла творча зустріч продовжилася у відділі Художній музей НКМ ім. І. Спаського: і тепер вже завідувачу Народного музею українського старовинного костюму та побуту Ніжинської хореографічної школи Леоніду Шагану випала нагода прослухати екскурсію з вуст Геннадія Гутгарца — організатора виставкового проєкту «Літери, якими створений світ», товариша художників Сергія Бунькова та Тенно Пент Соостера, які проживають в Ізраїлі. Вражаючий виставковий проєкт!!! Для тих, кому цікаво — ви ще встигнете його відвідати!

Як повідомляв MYNIZHYN, 6 травня у Ніжині в одному зі скверів відбувся благодійний концерт, у якому взяли участь працівники культури міста. Як це було — переглядайте у матеріалі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Теги: Ніжин, Художник, Гість, Геннадій Гутгарц, Музей Спаського Новини по темі:

07.05.2024, 12:34 171 Богатирка тижня – дівчинка з Ніжина, яка важить 4480 грамів: скільк

07.05.2024, 11:00 624 Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривен

06.05.2024, 19:18 938 ДТП та дві пожежі: як минули Великодні вихідні на Ніжинщині

06.05.2024, 17:30 712 У Сеймі на Ніжинщині потонув 61-річний чоловік — що відомо

06.05.2024, 14:14 2570 Вшанували пам'ять воїнів та висадили туї: з нагоди дня міста, Ніжи

05.05.2024, 07:17 1089 Весна чи зима: який Ніжин вам подобається більше

Источник

Новости Чернигова