Ніжинців закликають до раціонального споживання електроенергії

Через пошкодження енергетичної інфраструктури у країні виник дефіцит потужності електроенергії. Тому українців просять її заощаджувати. Особливо — у пікові години. До максимальної економії електроенергії закликав жителів громади і Ніжинський міський голова Олександр Кодола під час розширеної наради, яка відбулася сьогодні, 21 травня. Зокрема, це стосується прибудинкових територій і під’їздів, бо вуличне освітлення вимкнули раніше, — пише Nizhyn Post.

Фото: Олександр Кодола. Джерело: Ніжинська міська рада

«Це своєрідний іспит, який ми маємо скласти РАЗОМ. Ми не повинні забувати, що живемо і працюємо в умовах війни», — зазначив міський голова.

Директор комунального підприємства «Служба Єдиного Замовника» Владислав Корман підтримав очільника міста: «Дійсно, треба економити, але подекуди яскраво горить світло. Прошу комісію з питань надзвичайних ситуацій розглянути дане питання, з тим, щоб ми як управляюча компанія мали право відключати світло на прибудинкових територіях і у під’їздах».

Фото: Владислав Корман. Джерело: Nizhyn Post

Кілька слів з цього приводу додала і начальник відділу з благоустрою Ніжинської міської ради Наталія Бойко: «Освітлення у Ніжині — це комплексна проблема. Сьогодні ми закликаємо жителів громади до економії електроенергії, але й правоохоронні органи повинні посилити роботу у даному напрямку. Справа у тому, що деякі ніжинці, особливо молодь, не дотримуються комендантської години. Відповідно, вимагають, щоб було світло на прибудинкових територіях та під’їздах у темну пору доби».

Читайте також: На Чернігівщині діють графіки погодинних відключень світла — подробиці

Фото: Наталія Бойко. Джерело: Sknews

Очільник міста надав відповідні доручення начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій.

Як повідомляв MYNIZHYN, дитячий санаторій «Пролісок» на Ніжинщиі припинив свою роботу. Дане рішення ухвалили депутати обласної ради під час сесії 16 травня.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Теги: Ніжин, Освітлення, Електроенергія Новини по темі:

21.05.2024, 18:43 631 На війні загинув молодий воїн з Ніжинщини Віталій Філь

21.05.2024, 16:34 277 Корисні поради для тих, хто планує ремонт у Ніжині

21.05.2024, 12:41 141 Хто хоче зіграти в Президента: комедія, яка підійме вам настрій

21.05.2024, 12:05 208 Богатир тижня — хлопчик з Ніжина вагою 4310 грамів: статистик

21.05.2024, 11:06 2361 Солодкий сезон: скільки коштує полуниця в Ніжині

20.05.2024, 16:52 809 "Перші посилки діти нюхали": історія Оксани Бут, котра повернулася

Источник

Новости Чернигова