Ніжинець Олександр Михед презентував у Лондоні книгу «Позивний для Йова»

Ніжинець Олександр Михед, котрий наразі проходить службу в ЗСУ, презентував у Лондоні книжку «Позивний для Йова», перекладену англійською.

Про це пише Буквоїд.

Міжнародне видання книжки називається Language of War. Книга вийшла друком в одному з найвідоміших британських видавництв Penguin Books.

Права на видання для Британії придбав імпринт Penguin Books — підрозділ, що спеціалізується на нонфікшні Allan Lane.Реклама:

Над перекладом працювали Марина Гібсон, Ганна Лелів, Еббі Девар.

«Олександр Михед почав писати книжку у перший день широкомасштабного вторгнення, що трапилося на восьмому році російсько-­української війни. Автор працював над книжкою протягом тринадцяти місяців, писав про те, що пережив разом із дружиною, про своїх батьків, які майже три тижні були в Бучі під час окупації. Про те, як змінюємося ми, як наша повсякденна мова стає мовою війни, колись звичні й важливі речі — ​болючими тригерами, а певні відчуття та емоції — ​такими, які хочеться забути, але й водночас запам’ятати назавжди. Ця книжка не є винятково рефлексією автора, радше навпаки: він зібрав й виклав думки і переживання багатьох українців протягом першого року вторгнення. Україн­ці, як і колись старозавітний Йов, нині проживають жахливі втрати. Як ми втрачаємо найрідніших друзів і домівки? Як змінюються українські діти і яку постпам’ять матиме наступне покоління? Врешті — ​хто кожен із нас у цій війні?» — ідеться в анотації. 

Читайте також: Олександр Михед — лавреат Премії імені Юрія Шевельова 2023

Автор: Леся Мандзевич

Автор: Леся Мандзевич

Автор: Леся Мандзевич

Автор: Леся Мандзевич

Як повідомляв MYNIZHYN, книгу «Позивний для Йова» під назвою «The Language of War» ніжинського письменника Олександра Михеда видадуть в одному з найвідоміших британських видавництв Penguin Books.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Джерело: bukvoid.com.ua Теги: Позивний для Йова, Олександр Михед, Книга, Презентація, Лондон, Ніжинець Новини по темі:

09.06.2024, 18:02 2069 Повелитель вітру та пожирач змій: житель лісів Чернігівщини — Змієїд

29.05.2024, 14:34 1400 "Майстер ілюзій": у Ніжинському університеті Олексій Тимошенк

19.05.2024, 15:58 714 Військовий з Чернігівщини створив унікальну абетку для діток — подробиці

15.05.2024, 16:51 1794 «Ніжинське шістдесятництво: Леся Коцюба»: у Ніжинському університет

13.05.2024, 14:43 1397 Книгу ніжинського письменника Олександра Михеда надрукує відом

11.05.2024, 18:05 603 На Чернігівщині відбудують ліцей за зібрані 64 млн гривень н Реклама:

Источник

Новости Чернигова