Ніжинець Олексій Тимошенко — «Майстер ілюзій»

Олексій Тимошенко  декан факультету психології та соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя на своїй сторінці Facebook повідомив про вихід власної збірки фантастичних оповідань «Майстер ілюзій». Що це за книга — читайте у матеріалі.

Фото: Олексій Тимошенко. Джерело: Facebook/Олексій Тимошенко

«Радий повідомити, що вийшла моя збірка фантастичних оповідань “Майстер ілюзій”. В ній — різні історії про людей та чудернацьких істот. Книга продовжує нову українську серію #СередСвоїх. Особливість її полягає в тому, що кожна книга – це результат співпраці українського автора і митця/ілюстратора (і звісно, видавництва). Картина і творчість митця жваво відгукується в уяві автора збірки химерними образами», — зазначає Олексій на своїй сторінці Facebook.

Читайте також: «Книжка року-2023»: ніжинці Андрій Кокотюха та Олександр Михед серед найкращих

На обкладинці збірки представлена картина українського художника початку XX cтоліття Олександра Богомазова, яскравого представника українського авангарду, основний напрям його творчості – кубофутуризм — йдеться у повідомленні автора книги.

«У збірці вистачає місця і детективу, і фантасмагорії, і пригодам, і науковій фантастиці. Та ці історії точно були б іншими без особливого творчого середовища, скажімо, спільноти літературного проєкту Зоряна фортеця (для мене то спогад теплий і значущий). Книга чудово оформлена, адже команда видавництва Yakaboo Publishing дуже уважно та ретельно працювала з текстом. Щиро вдячний команді та Катерині Ісаєнко за співпрацю та зацікавленість текстами», — підсумував Олексій.

Фото: Книга «Майстер ілюзцій» Олексія Тимошенка. Джерело: Facebook/Олексій Тимошенко

«Світ фантастичних оповідань пропонованої читачеві збірки змальовує іншу реальність крізь призму понять і категорій щоденної буденності. Ми живемо надто швидко, щоб помічати деталі, які вже є ознаками майбутнього. У цій збірці читач побачить звичайних героїв у незвичайних обставинах і, можливо, у комусь із них впізнає себе, свої проблеми та знайде відповідь на одвічні питання про сенс буття, зазирне за лаштунки дійства, незнаного досі, але імовірного», — Yakaboo.

Про автора

Олексій Тимошенко закінчив Ніжинський державний педагогічний інститут імені Миколи Гоголя у 1998 році.

Фото: Олексій Тимошенко. Джерело: НДУ

Він — кандидат психологічних наук (2010),  доцент (2013). Працює у Ніжинському виші з 2001 року на посадах асистента (2001-2013),  доцента (2013-2016) на кафедрі загальної та практичної психології , декана факультету психології та соціальної роботи з 2016 року. Основний напрямок наукових досліджень Олексія – психологія  життєвого простору особистості. У своєму науковому доробку має понад 35 публікацій, серед яких навчально-методичні посібники, наукові статті, навчальні програми та методичні рекомендації. Викладає різні навчальні дисципліни – «Психологія свідомості”, «Методологія та теорія психології”, «Практикум з групової психокорекції” тощо.

Фото: зі сторінки Facebook Олексія Тимошенка

Як повідомляв MYNIZHYN, експертки лабораторії дитячого читання «BaraBooka» оголосили довгий список найкращих дитячих і підліткових видань 2023 року, — повідомляє barabooka. Серед номінантів є й представники нашого Ніжина, а саме Тетяна Винник та Андрій Кокотюха.

Олександр Воронуха Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Теги: Ніжин, Олексій Тимошенко, Книга, Письменник, Видання Новини по темі:

23.03.2024, 12:21 597 На Ніжинщині зникла трирічна дитина — шукали усю ніч: подробиці

23.03.2024, 08:48 441 Втратив зір, але не бойовий дух: ніжинець Ігор Кушнєров про сві

22.03.2024, 19:03 1645 Молодь Ніжина – стильне місто (Фоторепортаж)

22.03.2024, 15:25 641 Хто став власником чашки з автографом Буданова, яку виставляла н

22.03.2024, 11:16 455 Як ніжинські журналісти-початківці освоювали мистецтво фотографії

21.03.2024, 15:39 1491 У Ніжині затримали чоловіка на крадіжці прикрас ікони в церкві

Источник

Новости Чернигова