Ніжинець Сергій Чутченко власноруч шиє священицькі ризи

Настоятель храму святої Покрови отець Михаїл на День Народження отримав дуже цінний подарунок – нові священицькі ризи, які власними руками виготовив отець Сергій Чутченко.
Про це повідомляє сайт парафії храму святої Покрови.
Отець Сергій Чутченко – один із перших учнів отця Михаїла, зараз служить Богові у храмі в Крутах і в Ніжині, викладає в Ніжинському коледжі культири і мистецтв імені Марії Заньковецької й шиє ризи. Своїми руками виготовляє таку красу.

Фото: Сергій Чутченко та Отець Михаїл

Отець Михаїл служив недільну літургію саме в цій подарованій ризі, щоб вона освятилася на святій літургії, але найголовніше, що ця риза виготовлена руками священника і це найдорожче, що може бути.

Радісно, що в нас є такі священники, як Сергій Чутченко, який власними руками творить таку красу і славить Господа нашого Ісуса Христа.

Фото: Отець Михаїл

Бажаємо здоровʼя, многая літа, і творчого натхнення священнику Православної Церкви України Сергію Чутченку. Напевно, тільки наші священники можуть таке робити – шити і виготовляти священицькі ризи. Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Многая літа отцю Сергію Чутченку! Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова