Ніжинська фабрика іграшок «Копиця» відшила символ Нового 2024-го та вже готує переможну колекцію!

30 листопада 2023 р.   24   0

Потрапивши до цієї іграшкової крамниці відчуваєш себе наче в казці. Це справжній рай для дітлахів. Уже на вході малечу зустрічає компанія веселих дракончиків – які є символом нового 2024 року.

Зима – то завжди гаряча пора для бджілок-трудівниць Ніжинської фабрики м’якої іграшки. Бо треба пошити рекордну кількість ведмедиків, зайчиків, та інших мультяшних персонажів, які є улюбленцями серед малечі.

Справжнім заспокійливим для дітей у тривожні часи є терапевтичні іграшки. Цій лінійці під час війни на фабриці приділяють дуже велику увагу. Улюбленцями серед малечі є милі собаки-обіймаки з довгими кінцівками і сумним виразом обличчя, які переймають на себе всі тривоги  і викликають у малюка бажання турбуватися. Його так і хочеться пригорнути та міцно обійняти.

Ще від початку повномасштабного вторгнення Ніжинська фабрика м’якої іграшки «Копиця» запустила бойову патріотичну колекцію іграшок. Літачок «Мрія», пес Патрон, бойові гуси, іграшкові леопарди, байрактари та джавеліни били всі рекорди з продажів. Та згодом бойову колекцію змінила переможна.

І навіть у темні часи є люди які дарують світло і позитив, вселяючи надію на краще. Адже попри війну у малюків має бути щасливе дитинство, кажуть виробники м’якої іграшки. І продовжують дарувати казку та віру у справжні дива.

Джерело

Новости Чернигова