Ніжинська громада отримала укомплектований автомобіль для паліативної допомоги

Ніжинська громада отримала укомплектований автомобіль для паліативної допомоги.

Про це повідомляє Ніжинська міська рада.

Минулого року Ніжинська міська лікарня підписала пакет з НСЗУ на надання паліативної допомоги жителям Ніжинської громади на 2024 рік. Однак бригада лікарів, що мала надавати медичні послуги пацієнтам дома, гостро потребувала спеціально оснащеного транспорту.

Враховуючи це, профільна заступниця з медичних питань Ірина Грозенко звернулася до партнерів з Програми розвитку ООН, які опікуються галуззю медицини.

Фахівці ПРООН близько року працювали над вирішенням цього питання.

«Наші партнери закупили для України шість спеціальних автомобілів для бригад з надання паліативної допомоги, і надзвичайно приємно, що один із них поїхав у нашу громаду. Цей автомобіль допоможе ніжинським медикам рятувати людські життя», – зазначила Ірина Грозенко.

Автомобіль повністю укомплектований для надання якісних медичних послуг пацієнтам, має 8 посадкових місць, укріплений інвалідний візок для перевезення паліативного хворого, підйомник, також є вмонтована шафа для медикаментів та іншого медичного обладнання.

Паліативна допомога включає у себе медичну, психологічну, соціальну та духовну підтримку пацієнта із захворюваннями, що обмежують або загрожують його життю.

Источник

Новости Чернигова