Ніжинська громада залучила грант на суму 2 млн євро від NEFCO для модернізації тепломереж

15 квітня 2024 р.   19   0

У сучасному глобалізованому світі мери – це не просто менеджери, яких тимчасово наймають для управління містами! Вони є агентами змін, амбасадорами та візіонерами, які працюють над створенням сталих, конкурентоспроможних та щасливих місць для життя. Це не просте завдання і для українських мерів. Воно стає ще складнішим в умовах війни.

Проте є очільники, які навіть у час складних випробувань успішно розвивають свої міста. Серед них і Ніжинський міський голова Олександр Кодола. Зокрема, завдяки міжнародній співпраці громада залучила грант на суму 2 млн євро від фінансової корпорації НЕФКО для термомодернізації ніжинських тепломереж.

За ці кошти протягом двох років планується термомодернізація ніжинських тепломереж, об’єднання декількох котелень, заміна та теплоізоляція самих мереж, які, нажаль, дісталися у спадок ще від радянських часів.

Заміна ніжинських тепломереж допоможе забезпечити більш якісне теплопостачання та допоможе зменшити втрати теплової енергії, які на сьогодні є досить значними через застарілі комунікації.

Джерело

Новости Чернигова