Ніжинські поліцейські перемогли на змаганнях з армреслінгу. Фото і відео

Збірна команда ніжинської поліції перемогла у змаганнях з армреслінгу серед поліцейських

Сьогодні відбувся фінал Кубка начальника Головного управління Нацполіції в Чернігівській області з армреслінгу. Загалом у змаганнях взяли участь 8 збірних команд поліцейських з усієї області.

Такі змагання ініціював керівник поліції області Володимир Нідзельський. Організувала проведення турніру ГО «Спортивний клуб поліції Чернігівської області».

– Любов до спорту, фізична підготовка і здоровий спосіб життя – обов’язкові якості для кожного поліцейського. Війна показала, що у єдності наша сила. Під час таких спортивних заходів ми ще більше об’єднуємося та загартовуємо наш командний дух. Учасники боролися достойно і по-справжньому. Переконаний, що всі отримали чудові емоції від змагань, – сказав начальник ГУНП в Чернігівській області Володимир Нідзельський.

Найсильнішою командою з армреслінгу серед поліцейських стала збірна команда Ніжинського відділу поліції. Друге місце посіла збірна команда роти поліції особливого призначення, а третє – Корюківського райвідділу поліції.

У ваговій категорії до 75 кг перше місце виборов Денис Козаченко з Прилук, в категорії до 90 кг переміг Віктор Здота з конвойної служби, а в категорії понад 90 кг переможцем став Артем Науменко з Корюківки.

Переможцям та призерам турніру начальник ГУНП вручив кубки, медалі та подарунки.

Поліція Чернігівської області

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник

Новости Чернигова