Ніжинські зооволонтери врятували поранену косулю: як це відбувалося

3 червня ніжинські зооволонтери врятували косулю. Це сталося вперше. Раніше вони рятували лише “хвостиків” та одного разу — лебедя, — повідомляє Nizhyn Post.

Як розповіла журналісту Nizhyn Post зооволонтерка Оксана Кріль, їм зателефонувала невідома жіночка за вказаним в соцмережах номером, розповіла, що чоловіки, які працювали на полі поблизу Кладьківки, знайшли маленьку косулю з пораненою ногою, і запитала, чи можуть зооволонтери забрати тваринку.

Звісно, можуть! Хай серед врятованих ніжинськими зооволонтерами тваринок буде ще і косуля! Привезли. А вона малесенька, мов дитинча. Оксана разом з керівником ГО “Щаслива тварина” Іриною Павловою-Кустовою швидко почали шукати їй прихисток, оскільки залишати на вольєрах на ніч було небезпечно.Реклама:

Тваринку відразу погодились прийняти в Київському центрі реабілітації диких тварин. У дорогу відправилися помічники зооволонтерів Олександр Чеплієвський та Ольга Салій.

“Щиро дякуємо всім, хто допоміг врятувати і передати це дитинча в надійні руки, де його вилікують і вирішать подальшу долю”, — зазначила Оксана Кріль. Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Фото Оксана Кріль.

Источник

Новости Чернигова