Ніжинський пологовий будинок опробовує нове сучасне обладнання

  19   0

У Ніжинському пологовому будинку радіють новому дороговартісному сучасному обладнанню для недоношених діток.

Серед довгоочікуваних нових надходжень до Ніжинського пологового — інноваційна лампа для фототерапії Firefly американського виробництва та два вітчизняних неонатальних пристрої для фототерапії, які передав благодійний фонд «280 днів».

Обладнання фірми Firefly взагалі унікальне, на сьогодні в області воно є лише у Ніжинському пологовому. Цей прилад значно ефективніший у роботі, аніж звичайні лампи фототерапії.

Серед важливих надходжень і два  кювези для новонароджених. На особливу увагу заслуговує транспортний кювез, який може працювати в автономному режимі.

Радіють лікарі-неонатологи і новеньким сучасним пульсоксиметрам, які слугують для вимірювання рівня сатурації кисню в крові.  

В рамках благодійної допомоги до пологового надійшло і таке обладнання, як лініомат.

На сьогоднішній день Ніжинський пологовий обслуговує на лише місто та район, а ще й  Носівку, Борзну, Бахмач, Ічню, Бобровицю і, звісно ж, переселенців із прифронтових регіонів. Тут нікому не відмовляють. На жаль через війну кількість передчасних пологів зросла в рази. Тому нове обладнання яке допоможе виходжувати недоношених діток для лікарів як знахідка.

Джерело