Нова податкова система в Україні: коли запустять реформу

Всі основні податки в Україні будуть приведені у відповідність до законодавства ЄС. Проте говорити про конкретні терміни проведення податкової реформи поки неможливо – у самій Верховній Раді очікують, що це станеться лише «після війни»,- пише obozrevatel.

Про це повідомив голова комітету з податків Данило Гетманцев («Слуга народу»), повідомляє delo.ua. Він зазначив: зокрема, очікується відмова від блокування податкових накладних, замість яких будуть запроваджені європейські механізми контролю.

«Вони будуть не менш жорсткими і точно не дозволять зловживати ПДВ. І так щодо інших податків. Ми приведемо наше податкове законодавство у повну відповідність до законодавства ЄС», – розповів Гетманцев.

При цьому він наголосив: конкретних термінів проведення цієї реформи поки що не окреслено. Проте загалом очікується, що її здійснять «вже після війни».

Водночас нардеп акцентував: т.зв. реформу «10-10-10», яка передбачала зниження податкових ставок, точно не проводитимуть. «Ні», – відповів він на запитання, чи буде реформа «10-10-10».

Раніше ж, до речі, Гетманцев уже виступав із різкою критикою цієї ініціативи. Тоді він назвав її та інші подібні ініціативи «божевільними дискусіями», а їхніх авторів – «податковими диверсантами».

«Я щасливий, що всі ці божевільні дискусії про скасування податків, про зміни податків, про скасування ЄСВ – всі ці дискусії, від яких тхне диверсією, припинилися, і на сьогодні в нас є чіткий дороговказ у законодавстві: ми повинні створити найбільш сприятливі для України умови перехідного періоду на шляху до Європи», – наголошував нардеп.

Як повідомляв OBOZ.UA, українські компанії ухиляються від сплати податків різними способами. Одна зі схем – завезти на митну територію країни товари за значно заниженою вартістю, легально реалізувати лише частину – у межах суми ввізного ПДВ, – а решту продати нелегально за готівку.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: obozrevatel.com Теги: Нова, Податкова, Система, В Україні, Коли, Запустять, Реформу

Источник

Новости Чернигова