Нова пошта збирається емітувати платіжні картки


Нова пошта збирається емітувати платіжні картки

Фото: Нова пошта

Платіжна система Нової пошти – NovaPay – збирається емітувати платіжні картки. Про це розказав гендиректор NovaPay Андрій Кривошапко в інтерв’ю NV Бізнес.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: коротко про важливе

«Завдяки [ухваленому Верховною Радою] закону небанківські фінансові організації в разі отримання ліцензії зможуть відкривати рахунки й емітувати картки. <…> У третьому кварталі ми маємо амбіцію почати виходити на цей ринок, тому зараз у стані підготовки», – сказав Кривошапко.

Він пояснив, що це створює для компанії та її клієнтів нові можливості, такі як, наприклад, відкриття кредитних лімітів.

«Відкриється набагато більше технічних можливостей. Наприклад, ми зараз запустили послугу «отримай посилку в кредит». Але це досить обмежений функціонал. Якщо будуть рахунки й буде можливість емітувати карти, то ми зможемо надавати клієнтам, наприклад, кредитний ліміт на картку. Це сильно розширює можливості», – сказав Кривошапко.

У компанії вважають, що картки будуть цікавими для невеликих підприємців, які відправляють товари через Нову пошту та отримують перекази.

«Буде рахунок і буде можливість ним керувати. Не просто прийти у відділення й отримати гроші, або отримати гроші на банківський рахунок в банку, як зараз. Ми будемо надавати комплексний сервіс доступу до рахунку в нашій системі. Впевнений, це буде швидше, зручніше та безпечніше. Можливо, навіть дешевше. <…> У планах є й обслуговування бізнесу, і, можливо, навіть кредитування», – сказав Кривошапко.

Для цього компанія збирається запустити новий фінансовий застосунок, який буде інтегрований з застосунком Нової пошти.

«MVP додатку [мінімально життєздатний продукт] я вже тестую на власному смартфоні, й мені подобається», – розказав топменеджер.

  • У липні 2022 року НБУ затвердив порядок випуску платіжних карток небанками.

Читайте також: Шлюб за розрахунком. Банки та бізнес об’єднуються в пари — що це їм дає: три кейси

Джерело

Новости Чернигова