Новгород-Сіверська райрада ухвалила ініційоване «Нашим краєм» звернення до влади по стабілізації тарифів

Позиція*

На сесії Новгород-Сіверської районної ради було ухвалено звернення до прем’єр-міністра та голови Верховної Ради щодо необхідності стабілізації комунальних тарифів на поточний опалювальний сезон, ініційоване партією «Наш край».

Від партії у ній узяли участь депутати районних рад, а також депутат Чернігівської обласної ради Юрій Музика і депутат Новгород-Сіверської міської ради В’ячеслав Кауфман.

«Реальні доходи громадян та їхні життєво необхідні витрати нині знаходяться у ситуації дисбалансу. Тому ми вважаємо недопустимим встановлювати тарифи, які значно вищі за собівартість газу. Це підвищення ціни потягне за собою масштабну соціально-економічну кризу», — наголосив депутат.

Він також зазначив, що від центральної влади «Наш край» вимагає рішучих дій щодо встановлення справедливих цін на газ для громад, розширення фінансування субсидій, компенсації з держбюджету витрат місцевих бюджетів через залишення тарифів незмінними, а також встановлення мораторію на припинення житловокомунальних послуг під час карантину.

Під час сесії відбувся й урочистий момент – вручення відзнаки депутату НовгородСіверської районної ради Станіславу Романчуку («Наш край») як потужному підприємцю. Завдяки його діяльності відбувається наповнення місцевого бюджету та забезпечуються робочі місця.

Источник