Нові настільні ігри для дітей від видавництва «Rozum» – Занурення в захопливий світ розваг та навчання

Настільні ігри для дітей від видавництва «Rozum» вражають якістю, креативністю та великим асортиментом. Завдяки їхній унікальності та різноманітності, вони стають ідеальними компаньйонами для веселих та корисних годин, проведених разом з дітьми.

 

Розгляньмо деякі найцікавіші та навчальні настільні ігри від цього видавництва.

 

 

1. "Планета" – Свій дивовижний світ

 

"Планета" – це гра, в якій ви створюєте свою власну планету, заповнюючи її континентами та розвиваючи тваринний світ. В грі використовуються справжні гекси-планети, до котрих ви повинні примагнічувати те середовище, котре краще підходить до ваших тварин.

 

2. "Веселий зайчик" – Весела пригода

 

"Веселий зайчик" — це весела гра, яка допомагає дітям розвивати уважність, не нудячи їх. Гра розвиває навички уважності та запам'ятовування, логічне мислення та стратегічне планування. Зайчик стане кращим другом вашій дитині та додасть цікавість в ваші вечори.

 

3. Скажи "Сир"! – ТОП-1 з логічних ігор

 

Логічна настільна гра, яка без всякого вважається однією з головних ігор на розв'язання логічних задач. В гри ви знайдете 50 сирних завдань, котрі треба буде вирішити перегортаючи на полі мишок в сирі. Зробіть так, щоб мишки дивилися на вас та пройдіть всі рівні!

 

4. "Хроніки пригод: У пошуках місячних каменів" – Епічний квест для допитливих

 

У цій грі діти стають частинкою захоплюючого квесту, де вони розгадують загадки та розвивають креативність. І все це за допомогою мобільного додатку! "Хроніки пригод" не лише надають навчальний досвід, а й розвивають у дітей аналітичне мислення та здатність спільно працювати.

 

5. "Мавка: Магічна Верба" – Пригоди у фентезійному світі

 

Ця гра відкриває дітям двері у чарівний світ фентезі та магії. Завдяки "Мавка: Магічна Верба" діти навчаються працювати у команді, розвивають уважність та пам'ять, щоб перемогти злу Килину із всесвіту Мавки.

 

 

А тепер, розгляньмо, чому настільні ігри для дітей такі корисні. Настільні ігри є не лише джерелом веселощів, але й потужним інструментом для розвитку різних аспектів особистості дитини. Ці ігри сприяють фізичному, інтелектуальному та соціальному розвитку малюка. Давайте розглянемо деякі ключові переваги, які настільні ігри можуть надати дітям.

 

1. Розвиток когнітивних навичок:

 

Настільні ігри сприяють розвитку когнітивних навичок у дітей, таких як логіка, увага, пам'ять та концентрація. Гри, де потрібно розв'язувати завдання, виконувати послідовні дії чи раціонально приймати рішення, активізують розумові процеси та сприяють кращому засвоєнню нового матеріалу.

 

2. Соціальний розвиток:

 

Багато настільних ігор розроблені для групової гри, що сприяє розвитку соціальних навичок у дітей. Вони навчаються співпрацювати, слухати інших, виражати свої думки та розвивати емпатію. Групові ігри також вчать дітей вирішувати конфлікти та взаємодіяти з різними особистостями.

 

3. Фізичний розвиток:

 

Деякі настільні ігри можуть сприяти фізичному розвитку, особливо якщо вони включають елементи активності. Гри, які вимагають руху, великих жестів чи фізичної активності, допомагають у підтриманні здоров'я та розвитку моторики.

 

4. Виховання та навчання:

 

Багато настільних ігор розроблені з метою навчання конкретних навичок чи знань. Вони можуть бути відмінним доповненням до навчання в школі, допомагаючи дітям краще засвоювати інформацію через гру та розвагу.

 

5. Стимулювання творчості:

 

Багато настільних ігор вимагають творчого підходу та уяви. Вони стимулюють дітей думати нестандартно, придумувати стратегії та шукати креативні рішення завдань.

 

Висновок

 

Настільні ігри від видавництва "Rozum" не лише розважають, а й сприяють розвитку важливих навичок у дітей. Кожна гра створена з урахуванням особливостей вікових груп, що робить їх ідеальним вибором для розваг та навчання. Занурте своє дитя в захопливий світ "Rozum" і переконайтеся, що навчання може бути захопливим та незабутньою пригодою.

 

Источник

Новости Чернигова