Новорічні резиденції на Чернігівщині: адреси, де шукати Дідуся

Вже прийдешніми вихідними, 18 та 19 грудня, на Чернігівщині відкриють свої двері Новорічні резиденції, де малята матимуть змогу побачити безпосередньо самого Дідуся, поспілкуватися з ним та поласувати смаколиками.

 

Чернігів

 

У Чернігові 19 грудня, відкриються одразу дві резиденції за двома адресами: Шевченка,9 та Полуботка,11.

 

Також, в одній з них, що розташована в ТІЦ (вул.Шевченка, 9, — ред.), з 10:00 варто завітати на майстер класи. Афішу з подробицями шукайте за посиланням. 

 

Олешня, садиба «На деревне у Дедушки»

 

Резиденція Дідуся Мороза розпочне свою роботу з 18 грудня. На дітей чекає захоплюючий квест, будиночки з казковими героями, кулінарний майстер-клас, сувенір від Діда Мороза.

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СВЯТИЙ МИКОЛАЙ НА КОЛЕСАХ: 19 ГРУДНЯ ДО ЧЕРНІГІВСЬКИХ ДІТЕЙ ПРИЇДЕ КАЗКОВИЙ ЧАРІВНИК

 

Сосниця

 

Святий Миколай чекатиме гостей 19 грудня під Головною ялинкою на центральній площі селища. Початок святкової програми о 16:00.

 

 

Мена

 

Резиденція Святого Миколая запрацює з 12:00 години 19 грудня у Менському будинку культури. Вхід за попередньою реєстрацією. Реєстрація за телефоном: 3-19-79.

 

 

 

Корюківка:

Учні молодших класів міських шкіл зможуть переглянути сучасну казку «Таємниця Святого Миколая». Дорослі покажуть казкову виставу дітям у міському Будинку культури. Показ вистави планують на 17 або 20 грудня.

 

Головне фото — ілюстративне

 

Джерело — Чернігівщина Туристична

 

Источник