Одна двійня та ще 11 немовлят: Ніжинський пологовий з гарними новинами

Минулого тижня (з 28 травня по 4 червня) у Ніжинському міському пологовому будинку відбулось 12 пологів, народилося 13 чарівних немовлят — вісім дівчаток та п’ять хлопчиків. Одній родині лелека приніс двійню — двох милесеньких дівчаток.

Про це повідомляє КНП «Ніжинський міський пологовий будинок».

Вже традиційно маємо не богатиря, а богатирку тижня. Дівчинка-богатирка з міста Ніжина, яка важить 3875 грамів, у її мами це перші пологи. Найменша вага (2620 грамів) у дівчинки з Ніжинського району, вона друга дитина у родині.

У нас минулого тижня народжували жінки з Ніжинського району та міст Ніжин та Борзна.Реклама:

Перші пологи були у двох жінок, треті – в однієї (народилась двійня), усі інші роділлі народжували другу дитину.

Вітаємо батьків з поповненням! Бажаємо вам миру та добробуту, нехай ваші серця завжди будуть наповнені теплом та коханням. Хай ваші дітки ростуть здоровими та щасливими!

З 28 травня по 4 червня у нашому пологовому будинку було зроблено чотири кесареві розтини та 10 великих гінекологічних операцій. Усі жінки почуваються добре. Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, минулого тижня (з 21 по 28 травня) у Ніжинському міському пологовому будинку народилося 14 немовлят — вісім хлопчиків та шість дівчаток. Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова