Одна з виборчих комісій Чернігівської області залишила документацію та в повному складі пішла додому

Талалаївська територіальна виборча комісія у повному складі зникла зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів. Про цей інцидент поліції повідомив правоохоронець, який ніс там службу з публічної безпеки і порядку.

Про це повідомляє Сектор комунікації Поліції Чернігівської області.

Приїхавши у будівлю ТВК, правоохоронці на відеокамеру зафіксували порожній кабінет та покинуту комісією документацію. Поліцейські опечатали приміщення ТВК та забезпечили його охорону.

За словами начальника Талалаївського відділення поліції Андрія Водолазкіна, близько 21-ї години вечора 26 жовтня правоохоронці встановили місцезнаходження всіх членів комісії та доставили їх до приміщення ТВК. Останні пояснили, що близько 19-ї години залишили місце роботи, бо їм начебто дозволив це зробити куратор з Прилук (хто саме, їм не відомо). Поновити роботу члени ТВК планували наступного дня об 11:00.

Зрештою, близько 23-ї години ночі робота Талалаївської ТВК відновилася, а слідчі відкрили провадження за ч. 5 ст.157 ККУ (ухилення члена виборчої комісії від виконання своїх обов’язків без поважних причин). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Нагадаємо, що згідно ст. 254 Виборчого кодексу України з моменту закінчення голосування територіальна виборча комісія розпочинає засідання, яке безперервно триває аж до встановлення підсумків голосування та результатів відповідних місцевих виборів у виборчому окрузі.

Источник

Новости Чернигова