Офтальмологічне обстеження зору та його вплив на здоров’я очей

Щоденно очі піддаються надмірному навантаженню від високої концентрації на роботі та використання електронних пристроїв. У таких умовах збереження зору стає особливо важливим завданням.

 

Як відомо, профілактика – це комплекс заходів, що допомагає запобігати розвитку серйозних проблем.

 

Офтальмологічне обстеження зору – спосіб ранньої діагностики захворювань, що передбачає проведення оцінювання стану очей і можливості їх повноцінного функціонування. Клініка «Центр Ока» надає послуги з обстеження пацієнтів і консультування щодо отриманих результатів. Тривалість процедури та її етапи залежать від того, яка мета звернення

 

.

 

Коли дорослим варто звернутися за комплексним офтальмологічним обстеженням?

 

Слід якомога швидше звернутися за консультацією до кваліфікованого офтальмолога, якщо виникла одна з перелічених ситуацій:

 

1. Будь-яке погіршення зору. Навіть якщо воно короткотривале чи незначне. Лікар має оцінити поточний стан, розібратися у причинах його виникнення та розробити план дій надалі.

2. З’явилося відчуття дискомфорту чи піску в очах, сухість, почервоніння, закисання.

3. Пацієнт має близьких родичів з офтальмологічними захворюваннями.

4. Наявність серцево-судинних, ендокринних захворювань: діабету, порушень функції щитоподібної залози, гіпертонії тощо.

5. Ви перебуваєте у процесі планування вагітності.

6. Людина користується засобами корекції зору. Потрібно регулярно відвідувати лікаря, щоб відстежувати динаміку та вчасно реагувати на її зміни.

7. Досягнення віку 45 років. Щоб попередити появу вікових змін і відстежувати їх, необхідно регулярно відвідувати окуліста.

8. Має відбутися хірургічне втручання, пов’язане з органами зору. Мета консультації полягає в оцінці поточного стану, виявленні протипоказів і створенні плану дій.

 

Важливо вчасно реагувати на перелічені ситуації. Проблеми із зором чи дискомфорт в очах можуть свідчити не тільки про офтальмологічні, а й про появу системних захворювань. Саме тому потрібно отримати консультацію досвідченого фахівця, розробити план дій чи взяти скерування до лікаря іншого напрямку.

 

Як проходить консультація у клініці «Центр Ока»?

 

Перш ніж провести офтальмологічне обстеження зору, слід зібрати результати всіх попередніх консультацій. Під час прийому проводиться апаратна діагностика зору, що займає близько 5 хвилин. Вона абсолютно безболісна та безконтактна, дає змогу визначити гостроту зору. Після цього проводяться підготовчі маніпуляції до наступних досліджень. Коли починається безпосереднє спілкування з лікарем, він проводить опитування щодо скарг, збирає анамнез (спадковість, характер роботи, частоту використання гаджетів).

 

Потім фахівець береться до оцінки стану очного дна, сітківки, вимірювання внутрішньоочного тиску. І тільки після цього надає рекомендації щодо подальших дій. Офтальмолог визначає ризики та чинники, що сприяють розвитку захворювань, розробляє план лікування. Також можуть бути призначені додаткові обстеження, консультації лікарів інших спеціалізацій.

 

Не рекомендується після процедури планувати самостійне повернення додому за кермом, тому що під час обстеження використовуються краплі для розширення зіниць. Вони призводять до розмитості зору на певний час.

 

Чому «Центр Ока» – вдалий вибір для оцінки стану зору?

 

Регулярні візити до офтальмолога – це не тільки профілактика, а й можливість зберегти зоровий ресурс, який грає величезну роль у нашому повсякденному житті. Регулярні відвідування офтальмолога допоможуть вчасно виявляти та лікувати проблеми, забезпечити ясний і здоровий зір. Офтальмологічна клініка «Центр Ока» має все потрібне для лікування будь-яких очних захворювань:

 

1. Досвідчених фахівців, що володіють прогресивними техніками, постійно моніторять останні досягнення та розробки в галузі, регулярно проходять навчання та перекваліфікацію.

 

2. Техніку, інструменти й обладнання, щоб проводити хірургічні втручання, робити період відновлення швидким і безболісним. Усі маніпуляції проводяться амбулаторно, не вимагають стаціонарного лікування та значних обмежень у післяопераційний період.

 

3. Гнучку цінову політику, що враховує можливості пільгових категорій населення та робить послуги центру доступними для всіх, хто бажає отримати кваліфіковану допомогу.

 

Офтальмологічне обстеження зору – запорука повноцінного життя на довгі роки. Клініка «Центр Ока» – надійний партнер для збереження здоров’я очей і відновлення зору. Також є послуга лазерна корекція зору https://centeroka.com.ua/uk/posluhy/lazerna-korektsiya-zoru

Источник

Новости Чернигова