Огляд хімічних засобів для очищення басейну та підготовки його до зими

Щоб вода у басейні була достатньо чистою, потрібно регулярно проводити її очищення, з використанням спеціальних засобів. Якщо цього не робити, то, через невеликий період часу, рідина в басейні стане не прозорою, а на дні виникне осад, стінки покриються слизьким нальотом.

Методи очищення води в басейні

 

Добираючи засіб для очищення на сайті https://aquapolis.ua/sredstva-po-uhodu-za-vodoi.html, варто визначити ступінь забруднення води.

 Різновиди очищення води в басейні:

— Якщо потрібно законсервувати воду на зиму, додають препарати з високим вмістом хлору та інших компонентів, щоб довше зберегти чистоту води та попередити зростання водоростей, патогенних мікроорганізмів.

— Для очищення води в басейні, в якій завжди хтось купається, використовують засоби, які містять хлор. Зазвичай це таблетки або капсули, які розчиняються у воді протягом одного або двох тижнів, потроху вивільняючи активні компоненти, які боряться з патогенними мікроорганізмами.

— Обов'язковим етапом очищення вважається механічний метод. Його можна здійснювати власноруч, зливаючи воду з басейну та очищуючи поверхню, з використанням спеціальних щіток. Спростити роботу дозволять спеціальні пилососи, які можуть бути ручними, напівавтоматичними або взагалі роботизованими.

Класифікація засобів для очищення води в басейні

 

Найпростішим способом очищення води в басейні є використання хлору. Це можуть бути різні компоненти, які розчиняються одразу, або поступово, в залежності від необхідності. Проте використовувати такі засоби у великих кількостях не варто. Чудовим засобом для очищення вважають кисневі варіанти, які працюють з використанням активного кисню. Він вступає в хімічну реакцію з деякими бактеріями та покращує стан води.

Для регулярної та періодичної очистки потрібно використовувати спеціальні засоби, які нормалізують рівень PH. На початковому етапі доведеться виміряти величину, використовуючи спеціальні тести. Щоб препарати, які містять хлор, чудово працювали, потрібно, щоб pH води складало 7,2-7,4. Якщо ця величина відрізняється від норми, потрібно додати закислювачі, або речовини, які підвищують лужність розчину.

Проте у вітряну погоду, а також під час опадів, краще закривати басейн спеціальною водонепроникною тканиною. Це дозволить попередити проникнення сміття у воду. Обов’язково для очищення стінок використовують пилососи, які видаляють з поверхні слиз, наліт, а також мул. Щоб менше використовувати хімію, потрібно застосовувати фільтрувальні машини, пилососи, а також обов'язково накривати басейни на ніч. У кінці сезону воду готують до зими, додаючи спеціальні консерванти.

Источник