Огляд універсального електро автоклава «А16»

Електро автоклав серії “А” ― це універсальний пристрій для виготовлення консервів у домашніх умовах. Цей агрегат має два способи нагріву ― на газу та від електромережі, що розширює можливості його використання.

 

Виготовлений з нержавіючої сталі преміальної марки Aisi 304, яка відрізняється стійкістю до нагрівання та впливу вологи. Тому автоклав з нержавійки може прослужити десятки років.

 

 

Джерело: autoclav.com.ua

 

 

Замовити якісний автоклав з нержавіючої сталі для домашнього консервування можна в компанії UTEHO онлайн. Товар привезуть в будь-яке місто України. Виробник пропонує сертифіковані агрегати з офіційною гарантією терміном від 2 до 5 років, а також якісні комплектуючі та сервісне обслуговування.

 

Основні характеристики автоклава "А16"

 

Автоклав “А16” вироблений з харчової нержавіючої сталі марки Aisi 304. Це матеріал преміумкласу, якісний і зносостійкий, застосовується для вироблення конструкцій, які контактують з харчовими продуктами. Резервуар має компактні розміри ― висота конструкції в зборі всього 55 см, а висота самого бака ― 44 см. Автоклав у діаметрі становить 32 см, при цьому розмір горловини ― 17 см, що дозволяє завантажувати трилітрові банки.

 

Виріб має тонкі сталеві стінки по 1,5 см з боків і 2 см на дні. В області фланця та кришки матеріал потовщений ― по 6 мм. Тому конструкція достатньо легка для підйому та перенесення ― всього 10 кг у порожньому стані. При цьому бак досить місткий ― у нього входить 25 літрів до максимального заповнення. Всередину можна помістити банки різного об'єму ― від 0,5 до 3 літрів.

 

Автоклав працює на газу, а також підключається до електромережі 220 В та має блок управління, його потужність ― 2 кВт. Оснащений термометром та манометром, за 60 хв розігрівається до робочої температури 110-120℃.

 

Переваги використання автоклава "А16"

 

Надійність та безпечність. Автоклав виготовлений з преміальної сировини, оснащений якісними комплектуючими та запірною арматурою, проходить двоетапну перевірку тиском перед відправленням.

 

Джерело: autoclav.com.ua

 

Різні способи нагріву. Працює як від мережі, так і від зовнішніх джерел ― розігріти пристрій можна на газу або на дровах, що надає більше можливостей користувачу.

Автоматизація консервування. Процес не потребує постійного контролю ― завдяки блоку управління автоклав працює в автоматичному режимі, поки ви займаєтесь своїми справами.

Приготування різноманітних страв. В автоклаві можна готувати різні заготівлі ― від маринованих огірків і томатів до тушкованого кролика, пельменів, згущеного молока.

Довготривале використання. Автоклав з нержавійки серії “А” має довший термін використання (до 50 років), у порівнянні з моделями з чорного металу “ЧЕ” та “Утех”.

 

Місткість та завантаження автоклава "А16"

 

Основу автоклава становить сталевий бак з тонкими стінками, який вміщує 25 л води ― саме стільки потрібно, щоб повністю заповнити резервуар. Завдяки конструкторським особливостям, а саме розширеній горловині, всередину можна помістити банки до 3 л, на відміну від моделі “ЧЕ-16”, де максимальний об'єм тари ― 2 л.

 

Для повного завантаження автоклава знадобиться (один із варіантів):

 

— 16 банок по 0,5 л;

— або 7 банок по 1 л;

— або 3 шт. по 2 л;

— або 2 шт. по 3 л.

 

Але ви також можете використати меншу кількість посуду ― почати консервування можна від однієї банки будь-якого з доступних розмірів.

 

Комплектація автоклава "А16"

 

 

Джерело: autoclav.com.ua

 

До стандартної комплектації автоклава “А16” входять:

 

— сталевий резервуар на 25 літрів з ручками для зручного підйому та переміщення;

— кришка з шістьма болтами-затискачами та прокладкою для герметичності;

— манометр для показу тиску всередині автоклава;

— термометр, що показує температуру в резервуарі;

— ніпель для нагнітання тиску;

— аварійний клапан для безпечної експлуатації;

— блок управління для роботи автоклава в автоматичному режимі.

— підставки під банки.

 

До кожного пристрою надається паспорт з детальною інструкцією з користування. Додатковий плюс ― збірник оригінальних рецептів страв, які можна приготувати в автоклаві.

 

Матеріали та якість виробництва автоклава "А16"

 

Компанія UTEHO використовує високоякісну сировину та новітні технології для виробництва побутових автоклавів. Пристрої серії “А” виготовляються з харчової нержавіючої сталі марки AISI 304 ― якісного та зносостійкого матеріалу.

 

Нержавійка не змінює внутрішню структуру при нагріванні, не схильна до утворення корозії, тому готовий пристрій зберігає зовнішній вигляд та експлуатаційні властивості довгий час ― до 50 років.

 

Елементи бака з'єднуються в єдину конструкцію за допомогою TIG-метода зварювання в середовищі аргонового газу. Цей спосіб дозволяє досягти ідеальної герметичності всіх швів, гарантує якість та надійність пристрою, що підтверджені офіційним документом ― сертифікатом відповідності.

 

Перевірка автоклава "А16" під тиском

 

 

Джерело: autoclav.com.ua

 

Кожен автоклав UTEHO проходить обов'язкову двоетапну перевірку тиском, що дозволяє впевнитися в надійності та безпечності побутового пристрою:

 

— На першому етапі, який проводиться після зварювання бака, всередину нагнітається тиск до 3 аТм. Це дозволяє переконатись у герметичності всіх швів перед збіркою конструкції.

— Другий етап виконується після підключення всіх комплектуючих та запірної арматури. Тиск доводять до 6 аТм та витримують протягом 24 годин. Це дозволяє впевнитись, що всі комплектуючі працюють потрібним чином, в тому числі вибуховий клапан, який відповідає за безпеку під час консервування.

 

Завдяки дослідженням виробник може гарантувати користувачу 100% надійність та безпечність. Результати тестувань зафіксовані в протоколах випробування, з якими можна ознайомитись на сайті UTEHO.

 

Що можна приготувати в автоклаві "А16"?

 

 

Джерело: autoclav.com.ua

 

Автоклав А16 електро універсальний підходить для консервування різних страв з риби, м’яса, овочів, грибів, фруктів та інших інгредієнтів. Що можна приготувати в такому пристрої:

 

— м’ясну та рибну тушкованку;

— лечо;

— овочеві салати;

— мариновані огірки й помідори;

— супи;

— гуляш;

— паштети;

— каші з м’ясом;

— джеми;

— компоти та ін.

 

Для приготування страви потрібно дотримуватись рецептури та температурних режимів. Наприклад, тушкованку потрібно витримати 40 хв при температурі 110 градусів, для овочів ― 10-15 хв при 90 градусів, для паштету з курки ― 30-35 хв при 112-114 градусах.

 

Зверніть увагу: тару не потрібно стерилізувати окремо ― всі процеси проходять в автоклаві при заповнених банках. У процесі консервування одночасно знищуються бактерії та зберігається максимум корисних речовин. Готові консерви мають подовжений термін зі збереженням корисних компонентів.

 

Порівняння з конкурентами

 

Чому продукція UTEHO залишає конкурентів далеко позаду:

 

Всі товари сертифіковані. Автоклави проходять обов'язкову сертифікацію на відповідність нормативним стандартам.

Строгий контроль якості на всіх етапах виробництва. Виробник використовує якісні матеріали та новітнє оснащення, вироби проходять двоетапну перевірку тиском перед відправленням.

Широкий асортимент автоклавів. UTEHO випускає електро і газові моделі з різною місткістю з нержавійки та чорної сталі.

Якісні комплектуючі на заміну. Додатково можна придбати комплектуючі для заміни зношених деталей та розширення можливостей пристрою.

 

 

 

Джерело: autoclav.com.ua

 

Гарантія та сервісне обслуговування. На автоклави з нержавійки надається 5 років гарантії, на моделі з чорного металу ― 2 роки.

 

Якість автоклавів UTEHO повністю виправдовує їхню вартість, бо вони надійні, безпечні, багатофункціональні та довговічні. Якщо ви шукаєте доступніший варіант, наприклад, саморобний автоклав з газового балона, ви отримаєте виріб сумнівної якості без сертифікації та будь-яких гарантій. Тому варто віддати перевагу заводській моделі, яка відповідає нормативним стандартам та проходить обов'язкові випробування перш ніж потрапити до користувача.

 

Відгуки про автоклав "А16"

 

Не автоклав, а справжній витвір мистецтва ― дуже красиво виглядає, всі шви рівненькі, конструкція продумана до дрібниць. Вже перевірила в роботі ― зробила консервацію з огірків, тушкованку, на черзі варення та компот з черешні. Все настільки просто, не треба стояти і контролювати процес, увімкнув та займайся своїми справами. Дуже корисне придбання, дякую! (Ангеліна)

 

 

Взяв на дачу готувати закрутки, менеджер порадила саме електричний, бо він універсальний, можна нагрівати на газу і навіть на дровах. Протестував поки на тушонці зі свинини ― рецепт з книжечки, що йде в комплекті. Вийшло дуже смачно, до того ж легко. Вдячність та процвітання магазину. (Юрій Г.)

 

Документація для автоклава "А16"

 

 

 

Джерело: https://autoclav.com.ua

 

 

До кожного автоклаву UTEHO додається документація, що свідчить про успішно пройдені випробування та високу якість конструкції. Сюди входять: протоколи випробувань, сертифікат на нержавіючу сталь, свідоцтво на промисловий зразок, сертифікат відповідності ― з ними можна ознайомитись на сайті. В комплект до автоклава “А16” входять паспорт та інструкція з експлуатації.

 

Источник

Новости Чернигова